Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Recenzije – 2
Lijepo se upija i ne ostavlja masni film na koži. Ne osjećam da mi je koža hidratizirana samo kad sam masna. Miris. Med, možda? Ne mogu ga prepoznati. Obično sam navikla na stvari bez mirisa, ali nije loš miris.
Ima malo čudan miris dok se potpuno ne upije, ali to je najhranjivija krema za tijelo koju sam ikad koristila. Toplo je preporučujem za zimu. Koža mi je bila hidratizirana satima kasnije, pa čak i sljedeći dan, za razliku od krema iz drogerije.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.