Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 14
Konzistencija mi se na početku činila malo gusta. Ali jako je ugodna na koži (imam masnu kožu, proširene pore, mitesere) i odlična je, uz pravilnu njegu za spomenute probleme otčepljuje pore, a budući da je lagano obojena, pruža i suptilno prekrivanje.
Lagane teksture i brzo se upija u kožu. Ne ostavlja bijeli trag i lako se nanosi šminka preko njega.
Odličan, povoljan SPF. Nemam nikakvih zamjerki. Udoban, ne ljepljiv, svilenkastog je izgleda i ne gužva se. Rado bih ga ponovno kupila.
Krema mi se svidjela - lagana je, brzo se upija, lagano matira i posvjetljuje kožu. Ugodna je na licu, ne ostavlja masni sjaj. SPF je visok, dobro štiti. Jedini minus je što prilikom nanošenja na kapke može izazvati peckanje kod osjetljivih očiju, pa je bolje koristiti je samo na licu.
Sama krema je dosta masna. Osjećaj da je manje potrebna od drugih krema. Ugodne konzistencije i mirisa🐽 Sastav je odličan, a brend pouzdan 💖
Imam mješovitu kožu i ovaj spf mi odlično odgovara. dosta je gust, također izbjeljuje kožu što mi se jako sviđa. preporučam :)
Gušći spf, meni pogodniji za zimu, jer imam mješovitu kožu i više volim "mat" izgled kože. Nažalost, nisam uspjela napraviti lijepe fotografije direktno na koži, pa barem ovu na rukama: 1. Odmah nakon razmazivanja (u početku će napraviti bijelu prevlaku i pruge). 2. Nekoliko minuta kasnije (mrlje su nestale, ostaje "dewy" finiš. 3. Usporedba odmah nakon nanošenja i nakon nekoliko minuta. 4. Krema se potpuno upija. Bijeli film blijedi na mojoj vrlo blijedoj koži, ali nisam sigurna da bi imao isti učinak na nekoj tamnijoj.
Bio je zadovoljan poklonom
Sve u svemu ima dobar spf. Možda ima bijelu nijansu, ali ako obrišete nešto ulja ili koristite šminku, dobro funkcionira! Dajem samo 3 zvjezdice jer sadrži talk :(
Još jedan izvrstan proizvod iz elizavecce. Ova krema za sunčanje ima nešto gušću konzistenciju i malo se duže upija (tako da možda ne odgovara jako masnoj koži), ali ne ostavlja bijeli filter kao većina krema za sunčanje. Imam mješovitu kožu i uopće mi nije bilo teško nakon nanošenja. Jednostavno se širi. Ružičasto-bež je boje i miriše blago kremasto. Odličan je spf za tu cijenu i meni osobno je odgovarao.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.