Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 18
Da, krema za lice mi stvarno ostavlja lice bijelim, ali sa šminkom se ta bjelina više ne vidi. Samo mi je važno da hidratiziram kožu 😛
Odličan učinak. Naručio sam ponovno.
Krema je bijele boje i daje koži nezdrav izgled. Prozira se čak i ispod šminke poput čudne blijede, bolesne nijanse. Mora se nanositi vrlo pažljivo u tankom sloju ispred ogledala, jer ostavlja bijele mrlje. Sklona je nakupljanju u porama i naborima kao bijele točkice ili pruge. Mjestimice se mrvi. Šminka se ne nanosi dobro preko nje. Naglašava suha mjesta. Dakle, danju mi je neupotrebljiva. Navečer - imam osjećaj kao da stvara sloj ispod kojeg se koža osjeća ugušeno (ljeti na suncu, to je potpuni užas, kao hermetički zatvorena maska ispod koje se znojim). Koža definitivno nije podmazana, niti dovoljno hidratizirana, iako imam masnu kožu. Činjenica da je krema "suha" ne pomaže u smanjenju masnoće tijekom dana. Rezultati što se tiče pigmentacije (imam pjege od sunca, melazmu i crvene mrlje od prištića) nakon korištenja više od pola pakiranja: apsolutno nikakvo poboljšanje bilo koje vrste pigmentacije. Bilo koji drugi pozitivan učinak, na primjer kada imam mali prištić: nula.
To je dobra krema, nešto između kreme za izbjeljivanje i tonika. Lagana je, malo hidratantna, s notom brušene kože i vrlo blagim, dewy završetkom. Ali pazite, ima bijelu nijansu, trebala bi je imati! Doslovno je napravljena za posvjetljivanje kože, tako da je definitivno dnevna kremasta podloga za posvjetljivanje tena. Ali to sam i očekivala i sviđa mi se kako mi posvjetljuje ten. Uglavnom je koristim danima kada nosim samo SPF i imam golo lice, a ovo koristim za taj lijepi blistavi izgled bez šminke (neće prekriti nikakve nedostatke, samo će posvjetliti).
Smanjuje crvenilo i pomaže kod akni. Hidratizira. Nedostaci: lice s kremom je vrlo blijedo, bijelo. S takvom kremom ne možete van, samo kod kuće. ljepljiv.
Lagana i ugodna krema u prekrasnom dizajnu
Ostavlja mrlje i bijeli film na licu (kao neki SPF), ističe proširene pore i hidratizira tako-tako. Prednost je što je zbog efekta izbjeljivanja i satenskog sjaja sasvim pogodan kao podloga za šminku.
Ova krema postala je stalni stanovnik moje police. Lagana, ugodna nemasna tekstura. Koža ga brzo upija i što je najvažnije ne začepljuje pore. Lako se stapa s MISSHA BB Boome kremom za sunčanje i primerom. Usput, primijetio sam da su gotovo sve marke Elizavecca koje sam naručio u svom zadnjem) Hvala trgovini na brzom i profesionalnom radu. Svaka moja narudžba stiže u roku od tri dana. Ali svi su zadovoljni lijepim i urednim dizajnom)) Sretan rođendan, Ksisters🎉 Želim vam prosperitet dugi niz godina))
Pakiranje je stvarno veliko i ambalaža je jako lijepa i originalna :) što se tiče kreme, ne slaže se baš dobro sa serumima i onda mi se mrvi na licu. Zato ga koristim na dekolteu i vratu i mislim da pomaže malo smanjiti pigmentne mrlje. Nije ljepljiv nego ostavlja bijeli premaz na koži.
Krema je lagane teksture, brzo se upija i ostavlja kožu mekom :)
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.