Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 28
Možda je dobar izbor za omjer cijene i vrijednosti, ali nije pravi za mene. Sviđa mi se što nema onaj tipičan miris kreme za sunčanje, ali nekako mi se baš ne sviđa na licu. Ostavlja sjajni sloj, što mi se definitivno ne sviđa. Koristila sam ga neko vrijeme, ali sam ga na kraju dala nekome drugome.
Isprobala sam puno SPF-a, ali se ovome stalno vraćam. Ne osjećam ga na licu, čak ni nakon što nanesem obilniji sloj, pa čak ni nakon ponovnog nanošenja tijekom dana. Ne začepljuje pore, ima neutralan miris, ne skuplja se i ne ostavlja me sjajnom kao mnogi drugi 👌🏼 Svakako preporučujem da ga isprobate 💪🏼
Vrlo važna krema. Ugodna je na licu. Ne ostavlja bijeli trag i hidratizira.
S dolaskom sunca, vrlo ugodna baršunasta zaštitna krema ostavlja kožu podatnom, baršunastom i ponovno laganom.
Zaista dobra krema za nisku cijenu. Učinkovita. Lako i brzo se upija. Ne izbjeljuje zube.
Nije loša, možete nositi šminku preko nje, dovoljno se brzo upija i ostavlja zdrav sjaj. Nažalost, ova krema za sunčanje možda nije najbolji izbor za moju masnu kožu, jer mi jako zamasti kožu tijekom dana kada je koristim. Mislim da je savršen proizvod za one koji nemaju masnu kožu, pa mu ne želim dati nisku ocjenu, ali ne bih ga preporučila masnoj koži, ali bi bila za sve ostale.
Za mene, ima savršen SPF, ugodan miris, pa ako vam to smeta, nemojte ga koristiti. Ali meni se jako sviđa i miris ga čini ugodnijim za korištenje. Odlična je podloga za šminku. Svakako ću ga ponovno kupiti.
Naručila sam je samo zbog cijene i bila sam jako ugodno iznenađena. Bijela krema se brzo upija u kožu, ne ostavlja bijeli premaz niti neugodan osjećaj kada koža ne diše. Mekana je i lagana, a izmjenjujem je sa svojom uobičajenom beauty of joseon kremom.
Vrlo ugodan SPF, mekan, lako se razmazuje i upija. Ne ostavlja bijeli trag, ugodno hidratizira. Izvrstan omjer cijene i kvalitete, preporučujem.
Iskreno, ova krema za sunčanje bila je veliko razočaranje. Jednostavno ne radi ono što bi trebala - štititi od sunca. Isprobala sam je više puta, i na sebi i na suprugu, i svaki put smo na kraju ostali opečeni, čak i nakon pažljivog ponovnog nanošenja. Istovremeno, moje lice, gdje sam koristila drugačiji (i tehnički slabiji) SPF + BB kremu (i nanosila sam je samo jednom dnevno!), bilo je potpuno u redu. Sama tekstura je ugodna - lako se razmazuje i lagana je na koži - ali miris je prejak i umjetan. Ipak, mogla bih živjeti s tim da stvarno djeluje. Nažalost, jednostavno ne djeluje, i to čini proizvod potpuno besmislenim.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.