Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 37
Ima konzistenciju između kreme i gela, nevjerojatno je lagan, brzo se upija, ali je dovoljno hidratantan. Po mom mišljenju, posebno je pogodan za normalnu i mješovitu kožu. Ne razumijem neke od prethodnih recenzija, jer krema ima stvarno prekrasan miris, koji nije nimalo intenzivan. Ovaj proizvod ima odličan omjer cijene i performansi, preporučujem ga.
Tekstura kreme nije pregusta, nešto je između kreme i gela, ali dovoljno hidratizira lice za mješovitu/suhu kožu.
Miris je stvarno užasan. 😞
Iskreno, ova krema mi se nije baš svidjela. Tekstura je odlična i brzo se upija, ali miris je lud. Stvarno smrdi po cijelom licu😭 Koristila sam je, ali je ne bih ponovno kupila.
Vrlo dobra gel krema, brzo se upija i dobro hidratizira
Ima ugodnu gel formulu i trenutno se upija u kožu, bez sjaja ili ljepljivosti. Odličan je za masnu kožu. Pruža solidnu hidrataciju, prekrasno miriše, jeftin je i djeluje kao vrhunski proizvod. Jako sam zadovoljna i toplo ga preporučujem ❤️
Ovo je najlakša krema koju sam ikad koristila. Odlična, gel tekstura. Trenutačno se upija u kožu. Izvrsna za masnu kožu. Svakako je preporučujem čak i u ljetnim mjesecima pod SPF-om.
Jako sam zadovoljna s njom, nisam mislila da ću naći tako dobru kremu za tako nisku cijenu. Ima laganu, gelastu teksturu i gotovo se odmah upija, ne ostavlja ljepljivi sjajni sloj, čak ni ako je puno nanesete. Ima blagi ugodan miris.
Ova krema mi uopće nije odgovarala. Imam suhu kožu i osim što se ultra brzo upija, uopće me nije hidratizirala i na trenutak sam se osjećala kao keks. Štoviše, ima i jako čudan miris, za razliku od peptidne kreme iste marke koja je puno bolja.
Gel konzistencija. Predivan miris, ali uopće ne hidratizira moju kožu.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.