Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 32
Odličan dodatak mojoj rutini njege kože.✨ Izvrstan serum.
Vrlo lijep proizvod..
Ovaj peptidni serum je dobar, ali ga koristim kratko vrijeme da vidim rezultate. Jedino što mi se ne sviđa je što ima okus.
Sviđa mi se. Koža mi je jako lijepa nakon korištenja.
Esfolio Serum za lice s peptidnom energijom u ampulama Obožavam ga zbog mirisa. Neki ga ne vole, ali meni se stvarno sviđa))) Ugodan na dodir, dobro hidratizira, lako se nanosi. Dakle, sljedeća narudžba bit će za mene i moju mamu)))
Serum je dosta dobar, lijepo hidratizira, ali za mene je mana pakiranje i miris. Serum se teško vadi iz ampule i ima mi neugodan miris citrusa. Srećom, brzo blijedi.
Odličan proizvod, jako mi se sviđa pakiranje i sam serum. Jako dobro hidratizira moju malo suhu kožu. Omjer cijene i kvalitete je također odličan!
Imala sam i druge serume s peptidima, ali ovaj mi savršeno odgovara. Ima mliječnu konzistenciju, lijepo miriše, a cijena je nenadmašna. Moja koža se odlično osjeća nakon korištenja. Odgovara mojoj mješovitoj koži.
Imam mješovitu, ali osjetljivu kožu i ovaj serum je bio savršen za nju. Ima gustu teksturu, ali se brzo upija i uopće nije težak niti ljepljiv na koži. Također sam imala problema sa začepljenim porama, aknama i začepljenim komedonima. Mislim da je ovaj serum (svakako u kombinaciji s drugim proizvodima) pomogao mojoj koži. Kad sam ga nanosila navečer, pore mi ujutro nisu bile toliko velike kao navečer. Prilažem i fotografije (prva je iz svibnja, a druga iz listopada). Budite oprezni ako ste osjetljivi na mirise, jer je ovaj serum parfimiran. Meni miris ne smeta i za ovu cijenu stvarno čini čuda.
Imam malo pomiješane osjećaje oko ove ampule. Cijena je dobra, konzistencija je ugodna, gusta, ali istovremeno se brzo upija i ne ostavlja mastan ili ljepljiv osjećaj. Ono što me, međutim, jako smeta je miris – toliko je umjetni citrusni, osjeća se dosta kemijski. Pipeta također nije sasvim idealna, čini se malo preširoka za uski otvor, a i kraća je od bočice, pa je pred kraj ostatak proizvoda gotovo nemoguće izvaditi. Sve u svemu, nije skroz loša, ali vjerojatno ću sljedeći put uzeti drugu ampulu.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.