Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi








Recenzije – 4
Ovaj balzam za usne je jako dobar, proziran je, dugo traje na usnama, prekrasno miriše. Učini usne mekima.
Jako dobro hidratizira i ima vrlo ugodan miris, sličan kokosu. Osim toga, pakiranje je nevjerojatno slatko.
Odličan dizajnerski balzam, lijepo miriše, teže se istiskuje iz tube, ali dobro mazivo podmazuje usne, zadovoljna sam i preporučujem ga.
Ugodan miris i dobra postojanost, sigurno ću ga opet kupiti, malo je gušći i treba ga jače istisnuti iz tube
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.