Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 10
Jako dobro hidratizira kožu, brzo se upija i čini ruke mekim i nježnim. Učinak ove kreme možete vidjeti odmah. Nema intenzivan miris, što mi se sviđa.
Ovo je bilo pravo iznenađenje! Mrzim kreme za ruke koje ostavljaju sloj na rukama ili koje se ne upijaju. Ova se upija i ostavlja ruke svilenkasto glatkima. Naišla sam samo na jednu kremu prije koja je to učinila, pa bih mogla kupiti još ove.
Prvi put koristim ovaj proizvod i ugodno sam iznenađena. Kreme za ruke obično ne hidratiziraju, već pružaju privremeni "efekt" koji nestaje nakon 5 minuta. Ali ova krema je za mene učinila čuda. Dobro hidratizira i ne ostavlja ljepljivi ostatak ili bijele tragove na odjeći nakon dodira.
Izvrsna krema za ruke! "Pure Snail Hand Cream" se brzo upija, pruža intenzivnu hidrataciju i ostavlja kožu primjetno mekom bez da je masna. Miris je ugodno suptilan.
Krema je jako ugodna, ima suptilan miris i ostavlja ruke mekim i nemasnim. Preporučujem je.
učinilo je moje ruke dječje mekima, 10/10 hidratacija. preporučam.
Ukratko po točkama: + ostavlja ruke mekima + lako se razmazuje + cijena - Nemam osjećaj da su mi ruke utrnule. - velika potrošnja - miriše na Niveu (što vjerojatno i nije neki minus) Do sada sam koristila Balea Med kreme za ruke za oko 30-40 CZK, koje mislim da su bolje (ne znam je li to zbog sastava, ali osjećaj koji nastaje definitivno je). Ova krema je jako ugodna, nježna, nije masna, brzo se upija i ne ostavlja osjećaj slojeva na rukama. Ima neki nježan miris koji me, kad sam ga pomirisala, podsjetio na djetinjstvo, kad su moji roditelji mazali Niveu iz limenke (ne znam na koji sad krema miriše, ali mislim da je kao ova krema). Krema ostavlja moje ruke mekanima, ali moje ruke nisu "natopljene" nakon korištenja i nakon nekoliko minuta osjećam potrebu da se ponovno nanesem. Radim za računalom od kuće, minimalno ispiram ruke u vodi, ne patim od ekstra suhih ruku, a opet ova krema mi nije dovoljna.
Krema vrlo ugodne konzistencije, brzo se upija. Ne ostavlja neugodan ljepljivi sloj na rukama.
jako lagana krema, lako se maže, ugodna, možda najbolja koju sam probala
Krema je ugodne konzistencije, nježnog mirisa, brzo se upija, preporučujem)
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.