Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 12
Nije loš, ali miris i tekstura me podsjećaju na jeftinije kreme. Ne sviđa mi se baš gel tekstura, a i malo je ljepljiv na koži. S pozitivne strane, brzo se upija i ne čini mi kožu sjajnom.
Imam suhu kožu sklonu aknama. Isprobala sam xyz kreme koje bi mi odgovarale i moram priznati da je ova krema idealna za mene. Riješila me je suhih "mapa" na licu, hidratizira, odlična je za akne. Naručujem više puta.
Konzistencija i miris su jako ugodni. Prekrasno se upija, koža je blistavija i nahranjenija nakon korištenja. Čak mi pomaže i u smanjenju akni. Svakako ga preporučujem.
Odlična krema, imam problem s aknama, nakon čišćenja kože imam jako suhu kožu zbog drugih proizvoda protiv akni, ova krema je super hidratantna i ne začepljuje pore
Naručila sam kremu za probu, jer nisam imala iskustva s proizvodima za nokte. Moram reći da se na konzistenciju treba naviknuti, ali krema ima aplikator pa to i nije toliki problem. Nježnog je mirisa i izvrsno hidratizira. Vrlo je lagan. Koristim ga i ujutro i navečer. Dovoljna je stvarno mala količina pa pakiranje dugo traje.
Koristim ga navečer kao finalni proizvod. Miris "puževih" krema možda ne odgovara svima, ali meni se sviđa. Ujutro nakon umivanja koža je mekana.
Idealan proizvod za večernju njegu kože. Gel je vrlo ugodan na koži i ne ostavlja masni film. Brzo se upija i ujutro je koža očišćena i hidratizirana.
Krema je mekana, ugodna na koži. Zahvaljujući laganoj konzistenciji ne ostavlja masni film na koži. Vrlo se brzo upija i ostavlja kožu prekrasno glatkom i hidratiziranom.
Ugodno sam iznenađena koliko mi je koža masna. Ujutro je koža meka, hidratizirana i glatka. Krema lijepo miriše, konzistencije je poput želea, a lako se nanosi špatulom koja je priložena u pakiranju.
Kupio sam ga prvi put u Ukrajini i od prve upotrebe nisam razumio učinak ove kreme. Ali prošlo je mjesec dana i bio sam jako iznenađen. Probudivši se svako jutro nakon korištenja kreme, koža je uvijek bila glatka, meka i navlažena. Nažalost, nakon selidbe je nestalo vrhnja, a ja sam ga našla ovdje. Jako sam sretna, hvala! Krema ima konzistenciju želea, boje mente. Miris kreme je ugodan. Staklenka ima žlicu za set kreme.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.