Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi






Recenzije – 4
Već četvrta bočica u upotrebi, mješovita koža mi se preporodila. Po zimskom periodu koristim ujutro nakon hidrolata i šminke, a u ljetnom periodu cijelo vrijeme uz dodatnu večernju njegu.
- ugodna emulzija - hidratizira, ne ostavlja mastan osjećaj - ima nježan, nenametljiv miris - pogodno za osjetljivu kožu - odličan proizvod
Prekrasna emulzija bez osjećaja ljepljivosti i masnoće, upija, vlaži i zaglađuje kožu gotovo trenutno. Nježan, neutralan miris koji nimalo ne smeta........ a ugodan osjećaj traje dosta dugo. O ostalim rezultatima moći će se suditi tek nakon nekog vremena ...... Za sada odlično, hvala!
Prekrasna, obavijajuća emulzija čak i za osjetljivu kožu, veliko pakiranje i biljni miris
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.