Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 9
Pjena za čišćenje je bila ugodna, dobro je čistila, ali mi se nije svidjelo što se nije toliko pjenila. Istovremeno, miris je bio užasan, proizvod mi je stvarno mirisao. Pogotovo ako usporedim miris s kremom koja je stvarno mirisala na citruse (možda i previše). Za cijenu, ugodna je pjena i veliko pakiranje. Međutim, nije me uvjerila da je ponovno kupim.
Sviđa mi se ovaj proizvod. Omjer cijene i kvalitete je dobar, preporučujem ga.
Ova pjena za čišćenje mi uopće nije odgovarala. Morala sam je koristiti povremeno jer sam duljim korištenjem (otprilike tjedan do 10 dana) svaki put počela imati problema sa začepljenim porama. Istovremeno, smatram da ova pjena možda nije prikladna za osjetljiviju kožu. S druge strane, svidjelo mi se što pjena odmašćuje, ali ne isušuje (barem ne moju mješovitu do suhu, blago osjetljivu kožu). Mala količina je dovoljna za stvaranje bogate pjene. Nakon što sam potrošila cijelo pakiranje (uz povremeno korištenje), mogu sažeti da pjena ne vrijeđa, ali ni ne inspirira. Definitivno vrijedi probati, ali ne bih je kupila drugi put (u međuvremenu sam pronašla drugi proizvod koji mi bolje odgovara).
Kupila sam ga uglavnom zbog cijene i činjenice da sam već imala emulziju i kremu iz ove linije u košarici. Prvi put kad sam ga koristila, osjetila sam blago peckanje. Riskirala sam i ponovno koristila kremu sljedeći dan – peckanje se nije ponovilo, a moja prevrtljiva, alergična koža se osjeća odlično. Nanošenje je ugodno; vrlo mala količina proizvoda dovoljna je za temeljito čišćenje lica i ostavlja osjećaj svježine.
Farmstay Citrus Yuja je nježna, ali uistinu učinkovita pjena za čišćenje koja me ugodno iznenadila. Imam kožu sklonu aknama i često sam oprezna prema agresivnim proizvodima, ali ova pjena predivno čisti bez iritacije ili isušivanja kože. Ima lagan, citrusni miris - svjež i okrepljujući, savršen posebno ujutro. Kremasta konzistencija dobro se pjeni; dovoljno je samo malo za cijelo lice. Nakon čišćenja, koža je čista, glatka i osvježena, ali bez neugodnog zatezanja. Učinkovito uklanja ostatke šminke i višak sebuma. Ne začepljuje pore, a redovitom upotrebom primijetila sam da mi je koža smirenija i manje masna. Definitivno vrijedi probati!
Pjenu sam kupila samo zbog cijene. Osim niske cijene, pjena ima niz prednosti. Za umivanje je potrebna samo mala količina, prilično je ekonomična, jako dobro se pjeni, koža je besprijekorno čista i što je najvažnije, ne isušuje kožu lica. Preporučujem je. Zadovoljna sam kupnjom.
Nažalost, ova pjena je prejaka za moju osjetljivu, krvožilnu kožu. Tijekom pranja osjetila sam blago peckanje. Kasnije, kada sam nanosila proizvode za njegu koji mi nikad ne peckaju kosu, ona je peckala nakon pranja ovom pjenom. Dobro je što mi lice nije crveno, samo je malo iritirano. Mislim da bi mi pjena bila dobra samo ako mi se koža povremeno zamasti. Ali to je ipak pjena koja, u usporedbi s nekima, npr. "Frudia zeleno grožđe", puno je nježnije, pa mislim da će ova pjena biti prikladna za normalnu ili mješovitu kožu.
Moja omiljena pjena za lice, koristim je već mjesecima i super je za mješovitu kožu!
apsolutno super krema za umivanje. Imam jako osjetljivu kožu i jako je ugodan na koži, ne pecka, ne zateže... koža je nevjerojatno čista, blistava. u prilogu nanošenja kreme.. Najbolja krema za umivanje koju sam ikada imala, mogu samo preporučiti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.