Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 11
Već sam ga naručila drugi put, ugodan je, smirujući i cijenom pristupačan.
Omjer cijene i kvalitete je odličan, veliko je pakiranje, dugo traje, lijepo čisti kožu i priprema je za druge proizvode 🥰
Vrlo dobro priprema kožu za proizvode
To je proizvod koji dobro obavlja svoj posao. Ne zateže kožu, već je čini mekom i spremnom za nanošenje sljedećeg proizvoda.
Nakon nanošenja, tonik je ugodan, ima blag, nenametljiv miris. Koža nakon nanošenja je glatka, brzo se upija i koža je spremna za sljedeći korak u njezi. Kupila sam ga prvi put i još uvijek sam zadovoljna. Pakiranje je prilično veliko.
Gotovo sam složila cijelo pakiranje i koristim ga ujutro i navečer i dugo traje. Učinkovit je, a što je najvažnije, ne peče, a imam osjetljivu kožu. Ne isušuje kožu, naprotiv, lijepo je osvježava nakon čišćenja.
Ovo je prvi put da sam kupila ovaj toner. Bilo je to fantastično otkriće. Hidratantan i neljepljiv. Odmah se upija. Koža je odmah meka i glatka. Sjajan je, kupit ću ga ponovno.
Već drugi put kupujem ovaj tonik, jako sam zadovoljna. Nakon pranja uvijek jako isuši kožu, koristim ga i za lice i za ruke. Izvrsno hidratizira, nema ljepljivosti, brzo se upija. Skuplji nisam probala, ne mogu usporediti. Ali ovaj u potpunosti ispunjava svoju funkciju i ne želim ga još mijenjati. Usput, dugo traje. Preporučam ako je koža sklona isušivanju.
Uopće ne iritira kožu, naprotiv, savršeno hidratizira i ostavlja kožu mekom i blistavom. Miris je lagan, ugodan. Kako kažu: puno glazbe za malo novca. Veliko pakiranje je bonus, sigurno ću ga opet kupiti.
Dobro čisti i koža nakon njega nije zategnuta nego ugodno hidratizirana. Miris je tako blizak europskom.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.