Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi



Recenzije – 3
Nažalost, nakon što sam ga nanijela, nakon nekog vremena je peklo, a nakon nekoliko sati kapci su mi bili malo natečeni i crveni na nekim mjestima. Nažalost, tekstura se jako dobro osjećala.
Krema je vrlo ugodna i iako imam vrlo osjetljivo područje oko očiju, ne iritira. Količina proizvoda je odlična za tu cijenu.
Odličan, neiritantan, velikog kapaciteta, dovoljno nježan i vrlo ugodan.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.