Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi






Recenzije – 3
Odlično je. Ima nježan miris. Jako sam zadovoljna.
Sviđa mi se umirujuća krema za lice i serum za oči koje ovaj brend proizvodi pa sam htjela isprobati serum i ugodno sam iznenađena, tako je nježan za kožu, a većinu seruma moram puno koristiti, ali jedno nanošenje pumpice za ovaj serum je apsolutno dovoljno, jako je hidratantan i klizi po koži. Osjeća se tako osvježavajuće.
Odličan serum,najbolji ikad! Lice mi je tako lijepo glatko,a inače me prati jako crvenilo(rozacea),nakon njega mi je koža zategnuta i nježna. Preporučam!
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.