Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 16
Odlična krema za svakodnevnu upotrebu, dobro hidratizira, koža je hidratizirana i blistava nakon upotrebe + tonik iz ove serije je jednostavno dar s neba, super kombinacija za zimu i + veliki volumen
Krema je lagane, gelaste konzistencije. Koža je super hidratizirana nakon korištenja i po odličnoj cijeni. Preporučujem je 🥰
Najbolja krema iz serije gel krema! Koristim je tijekom hladne sezone - hidratizira, umiruje i brzo se upija, a jedna bočica traje više od šest mjeseci. Ovo mi je druga bočica.
Koristim ovu kremu već pola godine i ne mogu je dovoljno nahvaliti. Iznimno sam zadovoljna! Ugodna je, ima ugodan miris, lagana je i divno hidratizira! Naručit ću ponovno!
Krema mi se jako svidjela, moja koža je sklona izbijanju prištića i bila sam jako zabrinuta zbog toga, ali ova krema mi se toliko svidjela da naručujem drugu teglicu.
Krema je nježna, jako dobro se upija i ne ostavlja masni film. Laganog je mirisa. Dobro hidratizira, a pakiranje stvarno dugo traje.
Senzacionalna krema!!! Predivno hidratizira i hrani. Moja koža uvijek izgleda blistavije nakon korištenja. Pomaže mi čak i kada imam prištiće. Cijena je apsolutno nenadmašna. Svakako ću ponovno kupiti!
Svidjela mi se ova krema, lagana je, dobro i brzo se upija u kožu, te je prilično ugodna na dodir, nije ljepljiva. Ima miris koji se osjeti samo tijekom nanošenja, zadovoljna sam kupnjom!
Htjela sam pronaći zamjenu za svoju kremu i odlučila sam isprobati ovu. Prije svega, privukao me njen volumen od 100ml! Samo pakiranje je prekrasno, ali miris je malo specifičan, ali nije kritično.
Veselim se korištenju ove kreme jer sam pročitala vrlo pozitivne recenzije.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.