Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.






Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 180
Ima ugodan miris i vrlo se brzo upija.
Savršena krema za sunčanje. Izvrsno hidratantna krema za sunčanje ostavlja lijep sjaj na koži. Ne ostavlja bijeli trag.
Ovo mi je postalo jedno od omiljenih. Isprobala sam mnogo korejskih krema za sunčanje, ali ovo je zasad najbolje! Brzo se upija i stvarno se upija, ne ostavlja mi lice ljepljivim i daje mojoj koži stvarno lijep sjaj.
Vrlo dobra krema za sunčanje, puno bolja od narančaste! Lagana je, brzo se upija, ne ostavlja ljepljiv osjećaj, a opet mi malo hidratizira lice. Lijepo se nanosi šminka na nju, ne iritira mi kožu, što zaslužuje dodatne bodove. Preporučujem je, također i zbog cijene!
Izbile su mi akne po cijelom licu nakon što sam ga koristila na odmoru. Dermatolog mi je rekao da umjesto toga koristim tekuće kreme za sunčanje jer su preguste i začepljuju pore.
Za ovu cijenu, odličan je SPF, koristim ga prvenstveno na vratu i koža mi bude mekana i glatka, ugodnog je mirisa, ali nekima bi miris na licu mogao smetati. Ima malo gušću konzistenciju, pa ako imate masnu/mješovitu kožu, radije bih ovu kremu koristila za zimu. :)
Ovo mi je najdraži spf ❤️ Isprobala sam nekoliko proizvoda drugih marki, ali se ovome stalno vraćam. Jako je lijep, hidratantan, miris mi odgovara. Imam suhu kožu i nakon nanošenja ovog spf-a koža mi se cijeli dan osjeća hidratizirano. Puno je glazbe za malo novca.
Odličan SPF - gušći je, ali se dobro razmazuje i upija, ne ostavlja bijele tragove, ne gruda se. Ima ugodan miris. Koristim je uglavnom na vratu i dekolteu, jer je gušća i masnija krema. Uz to je i vrlo pristupačna. ;) Redovito je kupujem i preporučujem.
SPF je malo gušći... kad sam ga stavila, isprva je bila katastrofa (bojala sam se da sam stavila previše) - bila sam sva bijela. Ali strpljivo sam ga "izblendala" i prekrasno se upio, bez bijelog traga. Ostavio mi je prekrasan sjaj, neljepljivi završetak. Skidam jednu zvjezdicu jer osobno smatram da je krema gušća i teža, imam jako masnu kožu i nije mi odgovarala. Ali za tu cijenu, bomba je! Više je koristim na vratu, dekolteu i rukama.
najbolji spf. Imam mješovitu, prilično masnu kožu i ovaj spf mi savršeno odgovara. Nije mastan i prekrasno miriše.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.