Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 64
Tonik ima prekrasan biljni miris, rjeđi je od verzije bez mirisa, imam obje pa mogu usporediti, ona bez mirisa je više gelasta, ali prekrasno hidratizira kožu i nježno je zaglađuje, odličan proizvod 😉
Jako sam zadovoljna. Ima nježan miris i nije ljepljiv. Preporučujem ga 🎀
Isprobala sam razne tonike, ali kad sam probala ovaj, čak sam se i iznenadila, vau kako je nježan i kako ugodno osvježava kožu :) Jako sam zadovoljna, koristim ga, sretna sam i preporučujem ga drugima! :)
Moja koža ga obožava. Miris je malo jak, pa ako se nekome to ne sviđa, mogao bi biti problem, ali mislim da se isplati "trpjeti" jer je učinak prekrasan.
Prvi put sam koristila tonik blago gelaste konzistencije. Vrlo dobro hidratizira kožu tijekom cijelog dana, a nakon nekoliko dana koža je čvrsta. Tonik ima biljni miris koji se raspršuje nakon upotrebe.
Prvi put sam kupila ovaj tonik. Imam suhu, osjetljivu kožu i bio mi je savršen. Koža mi je nakon njega hidratiziranija i osvježenija.
Za mene je to najbolji tonik. Naručim ga svaki put kad mi ponestane.
Ovo je zaista jedan od najboljih tonika posljednjih nekoliko godina. Mogu isprobati nešto novo, ali uvijek se vraćam ovom. Ima prirodan miris, hrani kožu i ne izaziva nikakve iritacije, čak ni na osjetljivoj koži.
Vrlo dobar proizvod, koji je mojoj koži bio potreban da se osjeća ispunjeno. Koristim ga već neko vrijeme i učinci su već vidljivi.
Osjećaj je fantastičan, odmah hidratizira moju kožu. Ne izaziva nikakve iritacije, brzo se upija. Preporučujem ga svima.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.