Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 45
Imam suhu kožu i ova esencija mi je odmah postala jedan od omiljenih proizvoda. Prekrasno hidratizira, ostavljajući moju kožu mekom, nahranjenom i sa zdravim sjajem. Jako mi se sviđa njegova mliječna tekstura, koja je ugodna i ne otežava mi kožu. Nakon redovite upotrebe osjećam se kao da mi je koža smirenija, glatkija i šminka puno bolje izgleda na njoj.
Ovo je moj prvi mliječni tonik i moram reći da sam jako ugodno iznenađena. Naručila sam ga uglavnom zbog uklonjenog madeža, nakon kojeg ožiljak nije nestajao. Nakon manje od tjedan dana korištenja, vidim značajnu razliku. Osim toga, koža je ujednačena, posvijetljena i mekana. Pakiranje je dosta veliko, tako da će dugo trajati. Mogu ga samo preporučiti, sigurno ću ga ponovno kupiti.
Vrlo ugodan, lijepo hidratantni mliječni tonik. U usporedbi s drugim mliječnim tonicima, konzistencija je vjerojatno najbolja; najviše je "mliječna". Ništa spektakularno, ali ugodan proizvod koji dobro djeluje i dugo traje.
Odličan mliječni tonik. Ostavlja kožu prekrasno blistavom i hidratiziranom. Mogu ga samo preporučiti.
Ugodan proizvod, nisam vidjela neke veće promjene nakon korištenja, ali mi je koža bila ugodno hidratizirana i mekana, nije bila masna i drugi proizvodi su se dobro nanosili preko nje.
Savršen proizvod. Moja koža je hidratizirana, meka i nahranjena nakon nanošenja. Koristim ga svaku večer.
Koristila sam mini verziju i nije napravila nikakva čuda. Ali dobro hidratizira kožu i ne ostavlja mastan trag.
Dobila sam mini verziju na poklon, potrošila sam je cijelu, a zatim naručila punu veličinu. To je prekrasna esencija; hidratizira, omekšava i obnavlja kožnu barijeru (trenutno koristim retinol). Vrlo je ekonomična. Nakon korištenja, ne ostaje masni film ili drugi neugodni osjećaji na licu. Pogodna je za osjetljivu kožu. Svakako ću je ponovno kupiti! Sve u svemu, jedna od najboljih kupnji koje sam napravila u zadnje vrijeme ❤
Stvarno obožavam ovu esenciju; ovo mi je druga bočica i neće biti zadnja. Umiruje, hidratizira i predivna je :)
Izvrsna esencija. Nevjerojatno hidratizira, ostavlja kožu mekom i svježom. Ima mliječnu boju, a konzistencija je poput gušćeg losiona. Jako dobro odgovara mojoj prilično suhoj koži. Dobila sam ga kao uzorak za kupnju i sigurno ću naručiti cijelo pakiranje.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.