Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.






Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 8
Ne volim kreme ovog brenda. Ranije sam probala onu u tubici, pa sam dala šansu kremi u teglici i ni ona mi se nije svidjela. Ove kreme se jako brzo isuše na mom licu. Dva sata i koža mi je suha kao kost. Šteta jer sam imala velika očekivanja od nje.
Kremu sam počela koristiti nakon što sam oštetila kožnu barijeru zbog prekomjerne upotrebe aktivnih sastojaka/kiselina. Trebalo je samo nekoliko dana nanošenja ove kreme dva puta dnevno i moja koža je bila puno smirenija i hidratiziranija. Krema je stvarno gusta i treba joj malo više vremena da se potpuno upije, ali ne začepljuje pore niti ostavlja masni film. Dakle, za mene je to odlična krema za sve koji također imaju mješovitu, osjetljivu kožu s aknama i traže stvarno hidratantnu kremu. Kupit ću je ponovno. :)
Ne razumijem zašto ova krema ima tako malo recenzija. Spasila mi je kožu – ozbiljno sam oštetila kožnu barijeru prejakim aktivnim sastojcima, a ova krema je sve zacijelila u roku od četiri dana. Svakako ću je ponovno kupiti i preporučiti je drugima!
Trebala mi je malo gušća krema jer mi je u posljednje vrijeme koža zategnuta i suha nekoliko sati nakon nanošenja jutarnje rutine. Inače imam mješovitu kožu, ali te promjene su vjerojatno posljedica dojenja. Ova krema je odlična. Gušća je, ali se dobro upija. Ne osjeća se kao masna maska. Vrlo je ugodna i treba vam samo mala količina. Bio je to stvarno wow efekt koliko mi je dobro pristajala.
Imam tester, imam masnu, mješovitu kožu. Moja koža ga obožava, dobro hidratizira, ali je ne masti. Svakako ću kupiti i veće pakiranje!
Ova krema zaista daje koži osjećaj zaštite. Bogatije je konzistencije, ali nije teška ni masna. Nakon nanošenja, koža je mekana, podatna i primjetno smirenija. Formula se fokusira na jačanje hidrolipidne barijere, što će posebno cijeniti osobe sa suhom ili reaktivnom kožom. Kod mene je savršeno djelovala kada mi se koža osjećala slabo i trebala joj je regeneracija, a ne jaki sastojci.
Najbolja dnevna krema koju sam do sada isprobala (a isprobala sam puno korejske kozmetike). Imam masnu, osjetljivu, crvenkastu kožu koja sklona isušivanju - krema ima gustu konzistenciju, ali se potpuno upije u kožu i cijeli dan je održava hidratiziranom i umirenom. Koristim retinol pa mi je potrebna dobra hidratacija tijekom dana, a ova krema to i čini bez nepotrebne težine ili masnog osjećaja na koži. Naručit ću ponovno!
Izvrsna krema, spasit će vašu oštećenu kožnu barijeru, hidratizirati i dubinski nahraniti vašu kožu. Imam suhu kožu sklonu hormonalnim aknama i svakako je preporučujem.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.