Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.






Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 68
Imam osjetljivu kožu sklonu aknama i kreme sa SPF-om često začepljuju pore. Ova je lagana, lako se upija i ne osjeti se na koži. Nisam još primijetila nikakvo poboljšanje ožiljaka od akni, ali to će vjerojatno potrajati nekoliko mjeseci :)
Odusevljenje prvim mazanjem!! Kremicaa je tolko lagana, lako razmaziva i mojoj mjesovitoj kozi super odgovara. Hvaala puno na testeru i ovo je moja nova krema za svaki dan sa zastitnim faktorom!!
Odličan SPF za osjetljivu kožu. Brzo se upija u kožu, ne ostavlja bijeli trag. Također se dobro nanosi ispod pudera ❤️
Za mene je ovo jedna od najboljih krema za sunčanje, lijepo se razmazuje, ugodne je konzistencije, ne pecka, ne iritira mi kožu, a imam osjetljivu i prokrvljenu kožu. Iako, kako je netko napisao, koža se sjaji nakon nanošenja, sjaji, ali nakon nekog vremena krema se upije i postane prilično mat.
Ova krema za sunčanje sa SPF-om je zaista fantastična - dobro štiti kožu, ujednačava ten i daje joj zdrav izgled. Ne uzrokuje nikakve prištiće ili iritacije, što mi je jako važno. Nakon korištenja, moja koža je glatka, meka i ugodna na dodir. Dobro štiti kožu, ujednačava ten i daje joj zdrav izgled.
Odlično. Koristim ga već više od godinu dana i nikad ne razočara. Vrlo se dobro upija i nije mastan. Čak i kad se ponovno nanese preko šminke, ne ostavlja nikakve tragove. Preporučujem ga.
Čudesno djeluje na moju kožu. Prvi put isprobavam ovaj brend zahvaljujući ovom uzorku. Krema je lagana, ne ostavlja ljepljivi trag, čak ima i lagano matirajući učinak.
Toplo preporučujem ovaj SPF, lagan je, ne bijeli, ne začepljuje kožu, ugodan je za nanošenje i nošenje i jako dobro funkcionira sa šminkom jer se ne gužva 🔥
Krema ima vrlo ugodnu konzistenciju (ni pregustu ni previše vodenastu), lako se razmazuje i potpuno je neprimjetna. Dobro hidratizira. Ne začepljuje pore niti ostavlja bijeli trag. Kod moje masne/mješovite kože, malo se vidi nakon nanošenja (iako mislim da izgleda dobro i prirodno), ali taj efekt s vremenom nestaje. Mislim da je krema prikladna za sva godišnja doba.
Krema je dobra, ali ne znam zašto se vrh tako brzo suši, druge kreme nemaju taj učinak.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.