Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi




Recenzije – 3
...nisam nešto razumjela.. ostavio mi je kožu suhom i dehidriranom. Također mi se uopće nije svidjela tekstura. Definitivno ga neću ponovno kupiti.
Moj omiljeni gel, imam treće pakiranje, dobro čisti kožu, posebno ne pecka oči, dugo traje. Svakako ga preporučujem 🙂
Izvrstan čistač lica za svaki dan. Sviđa mi se i miris, nije taj miris umjetnog parfema. Tekstura je kremasta, nije pjenasta (mrzim pjenaste proizvode), i imam osjećaj da temeljito čisti. Prednost je što je pakiranje također vrlo sofisticirano, odajući luksuzan osjećaj.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.