Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi







Recenzije – 11
Vidjela sam neke prilično loše recenzije, ali svačija kosa je drugačija! Za mene je ovaj proizvod jako dobar. Imam kovrčavu, ali vrlo tanku i prorijeđenu kosu zbog kroničnih bolesti i hormonalnih problema. Imam 31 godinu i predivno miriše i daje lagano trnce od kofeina unutra. Odlično i nakon pranja kosa mi nije bila toliko zapetljana kao inače. Djelovao je dobro za mene.
Nevjerojatno me svrbi vlasište. Nikad prije nisam imala taj problem ni s jednim šamponom.
Ovaj šampon mi se uopće ne sviđa. Nakon prvog pranja, kosa mi je bila kao u neredu - vrlo neugodna na dodir i izuzetno teška za raščešljavanje. Kosa mi je bila kao da je još uvijek mokra, čudno gumenasta i imala sam osjećaj neoprane kose, iako sam šampon temeljito isprala. Što se mene tiče, ne preporučujem ga.
Već sam prije koristila Honey & Macadamia Nature šampon Cherry Blossom, ali ova verzija mi se još više svidjela. Šampon dobro čisti vlasište, kosa nakon pranja duže ostaje svježa i izgleda lagano. Aroma Cherry Blossom je vrlo ugodna i nježna. Odličan izbor za svakodnevnu upotrebu.
Kad sam se preselila u Njemačku, suočila sam se s problemom gubitka kose, odlučila sam se boriti protiv toga, gledala sam šampone i odabrala ovaj, koristila sam različite šampone uključujući Redken, ali ovaj je jednostavno nešto, kosa mi je stvarno počela manje opadati i aktivnije rasti, preporučujem ga.
Nažalost, nije mi odgovaralo, bilo ga je teško isprati, a kosa mi je bila masna nakon pranja. Međutim, ispunio je obećanje o mirisu i smanjio gubitak kose.
Pišem ovu recenziju nakon 2 tjedna i ponovljenog korištenja. Zadovoljna sam proizvodom! Imam problema i često imam perut od različitih marki, zasad se čini da mi ovaj odgovara. Preporučujem
Do sada sam ga koristila samo jednom, miris je predivan. Kosa mi je bila lijepa nakon pranja, mislim da će im odgovarati, jer su mi fini valovi ostali lijepi, a vlasište me nije svrbilo (zadnji šampon sam morala promijeniti zbog svrbeža vlasišta).
Predivno miriše i sviđa mi se kako djeluje
Isprobala sam nešto novo, koristim to već mjesec dana, a kosa mi je mekša i lakše se češlja 🫶
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.