Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi




Recenzije – 5
Prije svega, moram reći da miriše stvarno nevjerojatno, lagano, prirodno. Moja kosa ga obožava, osjeća se hidratizirano nakon nanošenja. Uvijek se veselim nanošenju. Toplo ga preporučujem! 10/10
Izvrsno ulje za kosu, unatoč tome što je gušće, dobro se upija. Pogodno za tanju kosu, bilo mokru ili suhu. Ne ostavlja izgled ili osjećaj masne kose. Kosa izgleda sjajno i zdravo.
Božanstveno miriše, a i moja kosa ga obožava
Odličan proizvod, stavila sam ga na vrhove kose. Miris je prekrasan. Ne masti mi kosu.
Lagano ulje nježnog mirisa. Može se nanositi i mokro i suho i bez masti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.