Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.






Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 9
Ne znam, čudno je. Ova krema u teglici je žuta. Nakon što je nanesem na lice, pobijeli, i osjećam se kao da mi je lice žuto nakon korištenja ove kreme. Ne volim kreme koje su ljepljive poput ljepila nakon nanošenja, ali ova krema je takva, i moje lice je jako sjajno nakon korištenja, i vidim da s tim sjajem još više ističe bore, kao da mi je koža umorna. Ova krema nije za mene. Možda bi bila dobra ispod šminke, ali ne nosim šminku i nisam zadovoljna rezultatima. Neću više kupiti ovu kremu. Poslušala sam recenzije i više se neću njima utjecati.
Zaista izvrsna krema. Čini kožu mekom i hidratiziranom. Zaista izvrsna, preporučujem je.
Za moju mješovitu kožu ova krema je odlična u hladnijim mjesecima. Koristim ju navečer jer mi je previše bogata preko dana. Za suhu kožu vjerujem da je idealna i preko dana. Pogodna je za zreliju kožu, ali i za mlađe osobe koje žele spriječiti bore.
Ova krema je jako ugodna. Prekrasno se nanosi, koža je jako nahranjena i ima predivan miris. Imam suhu kožu i koristim je samo ujutro, za večer mi je previše lagana. Naravno, ovisi o tipu kože, jer sam puno čitala recenzije da je gusta za jutarnju njegu.
Jako dobar proizvod koji lijepo nahrani ali i hidratizira lice. Koristim je za večernju njegu i oduševljena sam! Ujutro je koža meka i svježa. Preporučujem svima 40+. Ponovo kupujem!
Jedan od mojih favorita. Već sam na četvrtoj bočici i stalno mu se vraćam nakon što isprobam druge. Savršen je za dnevnu upotrebu, nije previše mastan, ali ni previše tekući, dobro hidratizira, ne začepljuje pore, ne ostavlja mastan ili ljepljiv osjećaj.
Vrlo dobar proizvod. Bogat, malo težak, ali za moju zrelu kožu to je plus. Brzo se upija i ostavlja kožu dobro nahranjenom. Koristim ga navečer, kao zadnji korak u rutini njege kože. Ujutro mi je koža mekana i ne osjećam zatezanje.
Ova krema je moje najveće otkriće ove godine! Nešto nevjerojatno dobro. Koristim cijelu liniju proizvoda i čini čuda za moju beživotnu kožu u perimenopauzi, koja ima 40 i nešto godina. Potpuno ispunjava, zaglađuje i čini kožu prekrasnom. Volim to. Serumi ove marke su također odlični. Dolaze i u manjim pakiranjima, vrijedi probati. Krema je 70 g, dugo traje, stvarno se isplati. :) Preporučujem ga svima starijima od 40 godina! :)
Ovu kremu sam kupila zbog lijepog pakiranja, a pokazalo se da je pravo otkriće! Lagane je formule koja se brzo upija, ne ostavlja mastan sloj, a pritom nije previše vodenast - savršene je, ugodne konzistencije. Vrlo je nježan prema osjetljivoj koži.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.