Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.







Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi




Recenzije – 5
Tonik i losion su fantastični. Redovito ih kupujem. Sve je super. Posebno sam zadovoljna poklonima koje su stavili u pakete.
Vrlo ugodan tonik, imam osjetljivu kožu s rozaceom i ovaj tonik je lijepo umiruje i hidratizira.
Fin tonik za kožu kojoj treba hidratacija:) tekstura mliječne boje, fluidan. Nakon nanošenja nije ljepljivo
Tonik koji mi se nije odmah svidio, ali sam ga kasnije zavoljela 🥰 za osjetljivu, dehidriranu kožu, 10 od 10, jako dobro hidratizira, ujednačava ton, daje sjaj licu, I' već sam ga dva puta naručila, boljeg još nisam našla
Super, super i opet SJAJNO! Odmah hidrira, ostavljajući kožu glatkom i zdravom. Naručujem drugo pakiranje ❤️
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.