Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi




Recenzije – 4
Priznajem da baš i ne razumijem opis ovdje na stranici i kako se proizvod zapravo treba koristiti.. u opisu piše "Dobro djeluje za uklanjanje i čišćenje sebuma, koji ubrzava gubitak svježine vlasišta." Trebao bi se nanositi na opranu i ručnikom osušenu kosu... pa pretpostavljam da ga koristim kao masku prije regeneratora, zar ne? Dakle, kako mi čisti sebum? Hvala unaprijed.
Osjećam da djeluje, možda ću kupiti još.
Bilo je to u preporukama trihologa. Koristit ću ga za svoju tanku kosu jednom u trenucima kada trebam sjaj na kosi, a nemam vremena za masku.
Nisam očekivala neki značajniji učinak nakon prvog korištenja, ali proizvod me ugodno iznenadio. Kosa je nakon pranja osjetno mekša i što je najvažnije duže zadržava volumen. Punilo ima ugodan miris i jedna ampula mi je bila više nego dovoljna za kosu srednje dužine (otprilike ispod lopatica). Sigurno ću ponovno kupiti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.