Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 11
Gusta, ugodna tekstura, vrlo blaga, predivnog mirisa, prilično brzo se upija i odmah ostavlja kožu lica mekom i gipkom.
Već je ovdje spomenuto da je proizvod odličan, ali ambalaža je dosadna. Koristim praznu posudu, u koju svako malo istisnem esenciju, kako se ne bih morala svako jutro mučiti s tom bočicom. Ali inače - odlična hidratantna esencija. Ljeti je možete koristiti čak i kao dnevnu kremu.
Vidjela sam Medicube proizvode dok sam pregledavala i bila sam jako impresionirana velikim brojem dobrih komentara. Kad sam primila narudžbu, bila sam iznenađena, jer je ono što je napisano u komentarima potvrđeno u izobilju. Zadovoljna sam, moja koža je savršena. Blistava, glatka, mekana, poput bebine kože. Kupit ću ga ponovno i preporučit ću svima da ga isprobaju. Potrebna je samo mala količina proizvoda, a osjećaj nakon korištenja je vau!!!
Stvarno, stvarno mi se svidjelo. Odličan proizvod za moju suhu kožu💚💚💚
Ova emulzija za lice radi točno ono što piše u opisu, prekrasno popunjava bore i zaglađuje one mini borice koje već imam, lice mi izgleda puno mlađe nakon korištenja😉 proizvod je koji ću ponovno kupiti, miriše odlično, nije prejak i ne ostavlja onaj ljepljivi osjećaj na licu. Jedino što me smeta je pakiranje, koje nije pumpica, i dosta ga je teško istisnuti iz tube, ali proizvod je odličan, toplo ga preporučujem 👍
Vrlo ugodna emulzija. Dobila sam ga kao uzorak i naručujem cijeli paket.
Divno hidratizira i jako ugodno miriše. Definitivno će biti stalni dio moje torbice za šminku.
Imam zrelu i jako suhu kožu. Probala sam nekoliko emulzija, ali ova me jako zadovoljava. Gust je, ugodnog mirisa i ostavlja osjećaj ugode nakon nanošenja. Koža je glatka i meka. Jedina šteta je što bočica nema pumpicu.
Jako dobra emulzija, koristim je prije šminke, samo sam maknula vrh da se lakše razlije
Emulzija je gusta, blago bež boje, lijepo hidratizira kožu, nemasna je, nježnog je mirisa, nakon korištenja koža je mekana i blistava, blago podignuta, emulzija je jako dobra ispod šminke ili kao samostalna , lakša dnevna ili noćna krema. Međutim, pakiranje je grozno. :-( Ne znam na što je proizvođač mislio stavljajući tako dobru kozmetiku u tako groznu ambalažu. Ako kozmetika iz nekog razloga mora biti u tamnoj ambalaži, na jednom mjestu uzduž treba biti tanka prozirna traka cijelo pakiranje koje vam omogućuje da vidite koliko je kozmetike potrošeno, a koliko je ostalo.kraj, kako se jednog dana ne biste iznenadili da je kozmetike nestalo.Crna i čvrsta plastična ambalaža nema pumpica što jako otežava izvlačenje kozmetike.Kod mene je emulzija naopako tj.na čepu.To mi olakšava vađenje iz ove ambalaže. Preporučam emulziju jer je jako dobra kozmetika i dosta učinkovita, ali pakiranje je jako loše. Apel proizvođaču: Poštovani proizvođaču, promijenite pakiranje svoje vrlo dobre kozmetike u funkcionalno pakiranje.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.