Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi









Recenzije – 3
Kupila sam ovu kremu, igrajući na sigurno s markom, i moram reći da mi se jako sviđa. Odlična je za ljeto jer je lagana, a opet postojana. Brzo se upija, ostavljajući kožu hidratiziranom, blistavom i baršunasto mekom. Ima lagan, ugodan miris.
Krema vrlo ugodne konzistencije i osjećaja – upravo ono što sam dugo tražila. Ostavlja kožu dugotrajno napetom i hidratiziranom, ali ne uzrokuje oticanje. Koristim je ujutro i navečer. Također mogu reći da je vrlo praktična za doziranje.
Vrlo dobra krema za oči, ugodne konzistencije, dobro hidratizira kožu
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.