Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.






Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 17
Obožavam pakete od ksisters. Roba se dostavlja ekspresno brzo u prekrasnom pakiranju. Puno poklona i pogodnosti. Naručila sam razne hidrogel blazinice za ispod očiju. Koristim ih svakodnevno, svako jutro. Čuvam ih u hladnjaku. Nakon nanošenja, ugodno hlade i prekrasno hidratiziraju kožu oko očiju. Ne mogu zamisliti svoju jutarnju rutinu bez ovih flastera.
Nažalost sam razočarana :( serum je previše za flastere i kao rezultat toga su jako skliski i ne lijepe se kako treba na kožu. Razina hidratacije je jednostavno njam, nije loša, ali nije ni dobra, također ne radi ništa s mojim podočnjacima, a emulzija jednostavno ne upija u kožu i ostavlja neke sitne ljuštenja. Moram je isprati ako želim nanijeti sljedeći sloj svoje rutine njege kože, što je, naravno, jako dosadno i čini cijeli proces korištenja ovog proizvoda besmislenim.
Ovi hidrogel flasteri su moj osobni broj 1 u borbi protiv podočnjaka. Dobro pristaju na kožu, ne klize i bogato su zasićeni serumom. Nakon upotrebe, područje oko očiju izgleda svjetlije, svježije i hidratiziranije. Kombinacija peptida i hijaluronske kiseline pruža i njegujući i vizualno poboljšavajući učinak. Izvrstan SOS lijek prije važnih događaja ili nakon napornih dana.
Jako su mi se svidjeli flasteri za oči od Medi-Peela. Vrlo su hidratantni i umirujući na koži, a područje ispod očiju izgleda svježije i hidratiziranije nakon korištenja. Međutim, primijetila sam da od esencije na koži ostavljaju sitne dlačice, što je otežavalo nanošenje korektora odmah nakon toga. Morala sam oprati lice prije šminkanja, inače tekstura nije bila glatka. Sveukupno, dobro djeluju za hidrataciju i njegu, ali nisu najbolja opcija ako se trebate našminkati odmah nakon korištenja.
Jako volim flastere ove tvrtke, iz nekog razloga vidim najbolje rezultate od njih. Imam 34 godine, moja koža nije ista kao što je bila u dvadesetima, ali zahvaljujući korejskoj kozmetici mogu održati dobar rezultat. Imam male bore ispod očiju, koje su zahvaljujući flasterima potpuno zaglađene.
Hidrogel flastere koristim već nešto više od tjedan dana i moram reći da sam zadovoljna njima. Dobro se upijaju (možda previše - ponekad mi serum razlije po licu), a dobro hidratiziraju i područje oko očiju, što ga potom čini sjajnim. Zasad im dajem samo 4 zvjezdice, jer još čekam wow efekt. Ne preporučujem ih ispod šminke.
Zadovoljna sam s blazinicama, dovoljno su vlažne, ne peckaju kožu i dobro drže, ne pomiču se, mogu ih samo preporučiti.
Mnogi uzorci proizvoda primljeni kao pokloni bili su vrlo pozitivni. Predivno miriše, dobro se prianja i ugodno hladi. Ovo je najbolja krema za oči koju sam do sada koristila.
Ovo je moja prva korejska kozmetika i zaljubila sam se na prvi pogled. Flasteri savršeno zatežu i vlaže kožu ispod očiju, također osjećam da je svjetlija i otekline nestaju. Koristim ga svako jutro uz jutarnju kavu, prije šminkanja i ne mogu zamisliti početak dana bez njega. preporučam!
Ostavim ga na koži najmanje 30 minuta, okoloočno područje je nakon toga glađe, ali ne osjećam značajnije promjene. Otprilike na pola serum će se početi lagano zgušnjavati i bolje ga je malo obrisati s maske. No, ono što vidim kao izuzetan minus je to što se nakon skidanja maski ostatak seruma na koži skuplja pa se flasteri ne mogu koristiti prije događaja jer šminka tada izgleda užasno. Moram ih koristiti samo navečer.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.