Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 38
Dugo sam čekala Medipeel kremu s peptidima koju neću ispustiti iz ruku. Nježna je, ne ostavlja masne mrlje i nijedna krema mi nikada nije tako dobro odgovarala. Mogu li pitati kada će biti na zalihi? Hvala na ranom odgovoru.
Imam suhu kožu, savršeno mi je odgovarao. Koristila sam ovu liniju i esenciju zajedno. Dobra kombinacija. Moja koža je hidratizirana i punđa već nakon prve upotrebe.
Obično koristim marku Medipeel+. Prošle godine su mi cure u trgovačkom centru Mlynské Nivy BA preporučile Peptide9 za suhu kožu... Kupila sam još proizvoda iz ove peptidne linije i oduševljena sam. Stalno idem u kupovinu, posebno za hidratantnu kremu. Prilično brzo je potrošim jer je nanosim u bilo koje doba dana, ne samo ujutro i navečer. Za mene, jedna od najboljih hidratantnih krema koje sam ikad imala. Lice je hidratizirano, zategnuto, ugodno na dodir, nema masnoće, sve se upija, a koža je živahna kao u 30-ima.
Izvrsna krema, preporučujem je. Koristim i serum. Moja koža je hidratizirana, čvršća i blistavija.
Ova krema je stvarno jako ugodna. Imam mješovitu kožu i savršeno mi odgovara. Prekrasno hrani, nije masna. Koristim je u kombinaciji sa serumom iste marke koji je također odličan.
Krema mi se baš sviđa. Ne koristim je svaki dan zbog gušće formule, ali nekoliko puta tjedno pomaže mojoj koži :)
Odlična krema. Imam i serum iz iste linije i to je odlična kombinacija! Obožavam ga!
Kupila sam mami kremu za Božić. I sad me dočekala kod kuće pitajući mogu li joj je još uvijek nabaviti, jer je ukusna. Alergična je na lanolin, teško nam je odabrati kozmetiku za nju, i jako sam sretna što se ova rasprodala i traži drugu. Rado ću joj kupiti još jednu :)
Krema mi je preporučena za moju suhu kožu, koja je zimi izrazito suha. Prekrasno se razmazuje, odlično miriše i šminka se savršeno prianja uz nju. Moja koža je stvarno fantastično hidratizirana i podatna. Za ljeto bih odabrala laganiju teksturu, ali za zimu je savršena.
Prilično gusta krema, ali ne ostavlja teški sloj na licu. Volim je nositi uglavnom navečer, iako je ponekad nosim i ujutro. Daje lijep osjećaj staklene kože koji većina nas želi.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.