Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi






Recenzije – 4
Volim Medi-peel, ali ovaj tonik mi nije odgovarao. Imam problem kada negdje ima veći sadržaj hijaluronske kiseline. Nakon nanošenja (navečer), koža mi je postala jako crvena i prilično iritirana. Ujutro je došao lifting efekt, ali koža je više bila kao natečena, a bore su se malo zagladile timpadom. Nije izgledalo prirodno već prilično bolesno. Samo budite oprezni, stvarno je jak. Nemam osjetljivu kožu, već suhu. Tekstura je u redu, također je u redu. Držat ću ga na polici i isprobati ga uskoro. Ali tražim manje agresivnu zamjenu.
Nevodnast, malo gust tonik koji dobro prianja na lice. Može se koristiti vatom ili izravno na koži. Koristim ga čistog nakon čišćenja. Imam zrelu i jako suhu kožu. Ne vuče, a daje osjećaj hidratacije i mekoće. Vrlo ugodan miris.
Ovo je jako cool toner! Velika količina, ekonomična potrošnja, praktičan dozator, nevjerojatna aroma! Volim ga nanositi rukama i odmah osjetim očit rezultat - koža je navlažena, zaglađena, ton je ujednačen, čak nekako podignut!
Kao i uvijek, ovoj tvrtki povjeravam svoju kožu. vrlo ugodan osjećaj nakon nanošenja tonika, ugodnog mirisa, u kombinaciji s kremom iz iste serije, sa sigurnošću mogu reći da ćete postići odličan učinak.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.