Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Recenzije – 2
Prilično su potpune, rekla bih da sam prvi put kad sam ih stavila osjetila koliko je područje oko očiju mirno. Jedina loša stvar kod njih je što se malo pomiču s mjesta. Ne stoje čvrsto, ali to je u redu. Sad sam ih stavila oko 5 puta i vidjela sam malu razliku.
Nažalost, ovaj proizvod je kratak na mojim podočnjacima čak i nakon dužeg korištenja. Umjesto toga, preporučam noćnu kolagensku masku, već nakon prvog korištenja vidim promjenu 😊
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.