Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 12
Ova krema mi se jako svidjela 🥰 Koristim je navečer, kombinirajući je sa serumom iz iste serije. Učinak je stvarno primjetan: koža je hidratizirana, a bore su vidljivo smanjene 😊 Vrlo dobra i brzo upijajuća tekstura kreme.
Ova krema mi se stvarno sviđa! Radi točno ono što kaže. Nisam očekivala tako primjetan rezultat. Svakako ću je ponovno kupiti.
Krema je izvrsna, lagana, odlično se upija, koža je mekana i podatna. Ima vrlo nježan miris. Zadovoljstvo!!! Svakako je preporučujem
Upravo sam danas dobila kremu. Odlična je, a uz nju dolaze i neki pokloni! Usluga je bila jako brza! Jako sam zadovoljna!
Kupila sam ga za mamu zajedno s dnevnom kremom, apsolutno je oduševljena kako se upija i ostavlja joj kožu podatnom ❤️
Za mene je to zasad moja najdraža krema. Koža mi se nakon korištenja osjeća prekrasno nahranjenom. Ima ugodnu teksturu nakon miješanja, koja nije ljepljiva i dobro se upija.
Ova krema je odlična, već imam drugo pakiranje i mogu je samo pohvaliti. Preporučujem je.
😍Krema za lifting lica s retinolom i kolagenom😍
Koristim ga navečer, nakon nanošenja tonika i seruma. Koža je nakon noći podatna, nije masna i dobro je hidratizirana. Napominjem samo da nije preporučljivo kombinirati ga s AHA kiselinama i abrazivnim pilingom ako imate osjetljivu kožu. Sviđa mi se njegova gušća tekstura gela, dobro se upija.
Kremu sam naručila jer sam tražila kombinaciju retinola i hidratacije. Našao sam to. Krema radi ono što bi trebala, ali treba malo poraditi s njom. Malo mi je neugodno dvostrukog sadržaja – krema je okružena gelom. Navodno su se ta dva sastojka poprilično pomiješala tijekom transporta, pa sada uvijek pokušavam uzeti oba sa špatulom, pomiješati ih na nadlanici i nanijeti na lice. Krema je malo gušća, gel stvarno umiruje i hidratizira kožu, ujedno je i malo ljepljiv - potrebno je malo pričekati da se gel potpuno upije. Nakon toga koža je vrlo ugodna na dodir, ugašena, ali hidratizirana. Čini mi se da su bore sitnije.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.