Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 21
Serum ima ugodnu gelastu konzistenciju, lagano pecka nakon nanošenja. Koristim ga svaki drugi dan tijekom večernje rutine. Koža je čvršća, zdravijeg izgleda, zahvaljujući serumu ostali sastojci se bolje upijaju. Sljedeći put ću svakako isprobati 7500.
Ovaj proizvod koristim već gotovo godinu dana, ovo mi je treća teglica. Koristim ga navečer kao booster, nakon čega nanosim još jedan serum kako bih pojačala njegov učinak. Koža nakon iglica je stvarno obnovljena, elastična, njegovana. Malo pecka, ali nakon minute sve prolazi. Učinak traje čak i ujutro, iglice se lagano osjećaju.
Zadovoljna sam, koristim ga dva puta tjedno.
Čula sam za ovaj postupak od kozmetičarke. Bila sam jako znatiželjna u vezi proizvoda. Istovremeno, malo sam se bojala boli. Ali moram reći da nije bilo boli - radije bih to nazvala trenutnom nelagodom, ali učinak je ogroman! Pore su sužene, koža je čvrsta, zdrava, elastična! Volim jutro nakon večernjeg nanošenja. Zbogom borama! 😉
Uzela sam slabiji na probu, brinula sam se hoću li moći podnijeti "peckanje na koži", ali je sasvim podnošljivo. Serum je bez mirisa, ima mekanu gel konzistenciju i koža se nakon njega lijepo zateže i nahrani. Koristim ga navečer, a nakon što ga potrošim, uzmem i "jači".
Koristim ovaj proizvod već 2 mjeseca. Bila sam jako znatiželjna. Ovo mi je prvo iskustvo s mikroiglicama. Imam osjetljivu kožu sklonu ekcemima i moram reći da nisam imala nikakvih loših reakcija na serum na koži. Mikroiglice se mogu osjetiti na koži tijekom nanošenja, ali je potpuno podnošljivo. Serum koristim samo navečer. Ujutro mi je koža uvijek mekana na dodir. Ne primjećujem nikakve vidljivije promjene na koži. Imam 30+ godina. Svakako bih preporučila da ga isprobate.
Odličan regenerativni serum, koža postaje glatkija u kratkom vremenu!
Kupila sam ga zbog dobrih recenzija i to mi je najdraži proizvod! Brinula sam se da će peckati, ali s lošijom verzijom to čak ni ne osjećam. Koristim ga već više od 3 tjedna i puno je manje mitesera. Svakako ga preporučujem!
Ovaj serum koristim već oko dva mjeseca. Prvo jednom tjedno, a sada dva puta. Imam mješovitu kožu. Mučim se s aknama, koje sam uspjela prilično dobro staviti pod kontrolu, ali zahvaljujući ovom serumu, konačno sam usavršila efekt čiste kože, bez prištića i začepljenih pora. Daje mojoj koži prekrasan sjaj i omogućuje sastojcima iz sljedećih proizvoda za njegu kože da prodru dublje i bolje djeluju. Uopće ne pecka, odnosno imam dobru toleranciju na njega. Sve u svemu, toplo ga preporučujem!
Serum mi se jako sviđa. Prije sam koristila serum s mikroiglicama od VT cometics, također je odličan, ali htjela sam isprobati i ovu marku. Koža je nakon njega prekrasno zaglađena, ali treba dobro hidratizirati nakon seruma.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.