Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 28
Teško mi je pronaći dobru maskaru, ali ova mi je najdraža otkad sam je prvi put probala. Oblik četkice je savršen, lijepo razdvaja trepavice i ravnomjerno nanosi maskaru. Ne skida se tijekom dana, ali se lako skida na kraju dana.
Maskara je okej, ali sam bila malo razočarana što je nakon samo mjesec dana postala malo suha i gusta, iako je redovito korištena i bila je otvorena tek mjesec dana. Osim toga, to je samo obična maskara, bez značajnijeg učinka.
Maskara mi se baš i nije svidjela, samo pojačava trepavice, to je sve.
Maskara je dobra. Zagušnjava i produžuje trepavice, ali je treba ponovno nanijeti samo dva ili tri puta. Četkica je u redu.
Jako sam zadovoljna maskarom, ne razmazuje se...
Dugo sam tražila ovakvu maskaru. Za razliku od drugih, od početka radi svoj posao - bez grudica, prekrasno odvojene trepavice i dugotrajna. Bila sam šokirana, savršena je za nekoga tko se treba našminkati i krenuti, a ne trošiti 10 minuta nanoseći višak boje itd. To se neće dogoditi :)) Kupit ću je ponovno
Također lijepo drži trepavice ravnima. Ne ispada, mislim da je dobar proizvod. Kupit ću ga ponovno.
Maskara vrlo prirodnog izgleda koja dobro odvaja trepavice, ali uopće ne drži uvijene. Prije nanošenja imala sam ravne duge i uvijene trepavice, a bile su ravne nakon sat vremena. Vrlo lagana formula, ne osjeća se teško.
Hvala na ovoj maskari. Vrlo dobar proizvod za nisku cijenu. Izražajne oči i bez problema s osjetljivošću. Odlično. Preporučujem je.
Sviđa mi se i preporučujem drugima!
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.