Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi



Recenzije – 1
Kad sam kupila ovaj tonik, moja koža je bila jako masna i sklona aknama. Sad kad sam potrošila prvu bočicu (da, prvu, jer ću kupiti drugu), moja koža je besprijekorna. Osvježava, umiruje i čisti bez onog osjećaja zatezanja. Još jedan plus, po mom mišljenju, je taj što osim što nema jak miris, tekući je, gotovo kao voda. Imam jako osjetljivu kožu, a i dalje nije izazvao nikakve iritacije. Oduševila sam se i preporučujem ga! ❤️
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.