Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 10
Nikad nisam imala tako loš šampon. Kosa mi je prljavija i ljepljivija nakon korištenja. Nevjerojatno sam razočarana jer je i jako skup. Ali hvala vam, KSisters, na divnom pakiranju i mnogim testericama.
Dio moje kose (gornji i prednji dijelovi) izgleda užasno već duuugo. Bio je izrazito suh. Čak sam se osjećala kao da se dio moje kose nikada nije smočio pod tušem. Bilo je baš suho. Isprobala sam desetke različitih stvari. Isprobala sam mnogo skupih proizvoda. Provjeravala sam razinu vitamina, promijenila prehranu, povećala unos vode, izlagala kosu teškim maskama, uljima itd. Ništa od toga nije djelovalo. Gotovo 4 godine morala sam živjeti s tim ružnim dijelom kose koji je uvijek bio bez sjaja, izrazito kovrčav, suh do kosti i izgledao je kao metla. Nikad nije bio ugodan osjećaj dodirnuti kosu. Dok nisam otkrila ovaj šampon. Prošlo je samo 16 ili 17 dana otkako sam ga počela koristiti. Sada osjećam kako se vlaga vraća u moju kosu svaki put kad je dodirnem. Osjećaj je vrlo ugodan. I sigurna sam da će biti sve bolje i bolje. Već sam jako sretna. Voljela bih da sam ga ranije kupila i koristila.
Stvarno mi se svidjelo kako mi je ojačalo kosu
Fantastičan šampon! Vrlo dobro čisti vlasište, ostavljajući ga svježim dugo vremena. Šampon je gust, ekonomičan i ne sadrži bojila. Prekrasno se pjeni. Već naručujem drugu bočicu.
Imam masnu kosu, a nakon korištenja ovog šampona bila je još masnija, preporučujem ga više nekome sa sušom kosom.
Proizvod se dobro pjeni i ima vrlo zanimljive, osvježavajuće mirisne note – osjećam kombinaciju grejpa i mente. Nakon korištenja, kosa je vidljivo hidratiziranija i nahranjenija, što je veliki plus. Osim toga, pakiranje je ekonomično, što ga čini učinkovitim rješenjem na dugi rok. Nažalost, primijetila sam da mi se nakon korištenja kosa brže masti, što mi je minus.
Koristim ga više od pola godine i mogu reći da mi je najbolji šampon u životu.
Moremo šampon mi se jako svidio. Proziran je, ima specifičan miris (ali meni se sviđa), osvježi glavu i dobro se pjeni. Moja kosa ostaje čista do 3 dana nakon korištenja, iako imam masno vlasište i obično ju trebam prati svakodnevno. preporučam!
Šampon je vrlo ekonomičan za korištenje. jako dobro pjeni) Miris je malo čudan, ali ne ostaje nakon ispiranja)
Kosa je čista i vrlo hidratizirana. Ali u isto vrijeme ne masti kosu. A najbolja stvar je što je vrlo ekonomičan 😍
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.