Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 25
Ovo ulje za lice je fantastično! Vrlo dobro uklanja šminku i svakodnevnu prljavštinu i ne ostavlja mastan osjećaj! Bio je to dobar izbor kupiti ga! Vrijedi!
Obožavam ovo ulje za čišćenje! Vrlo lako uklanja svu šminku i kremu za sunčanje. Ostavlja moju kožu nevjerojatno mekom, čistom i hidratiziranom, bez onog masnog osjećaja. Vidim ogromnu razliku u teksturi svog lica. Puno vam hvala, Ksisters!
Isprva sam dobila samo mali uzorak, ali čim sam ga probala, naručila sam veliki! Čisti stvarno dobro, bio je to dobar izbor!
Izvrsno ulje za čišćenje. Vrlo učinkovito uklanja šminku. U kombinaciji s gelom za čišćenje iste marke, čini odličnu kombinaciju.
Vrlo ekonomično za korištenje, teglica traje godinu dana ili više uz redovitu upotrebu. Kupila sam ga dva puta i koristim ga za skidanje šminke i SPF-a. Nema osjećaja zatezanja ili suhoće na licu. 🫶🏼
Imam mješovitu kožu i ovo ulje me apsolutno oduševilo 😍 Odlično uklanja šminku - lako otapa čak i vodootpornu maskaru i SPF, a ne pecka me u očima niti ostavlja masni trag. Nakon upotrebe, moja koža je mekana, glatka i stvarno očišćena, ali bez osjećaja zatezanja. Također sam primijetila manje mitesera koji se pojavljuju u mojoj T-zoni, a sebum se čini da je pod kontrolom. Istovremeno, suha područja mog lica nisu previše suha, već ugodno hidratizirana. Konzistencija je lagana, lako se emulgira i brzo se ispire. Ostavlja moju kožu svježom i zdravom ✨ Savršeno je za mješovitu kožu - čisti bez narušavanja ravnoteže moje kože. Svakako ću ga ponovno kupiti 💛
Ulje je u tekućoj formuli nego što se očekivalo, ali savršeno uklanja šminku, kremu za sunčanje i sve ostatke šminke. Iznimno sam impresionirana uslugom Xisters! Cijeli proces od registracije do primitka proizvoda je na iznimnoj razini! Zaista sam impresionirana!
Čitala sam puno pozitivnih recenzija, ali sam se potpuno razočarala. Što se tiče mirisa, stvarno mi se ne sviđa.. ne ističe mi baš oči, a ni konzistencija mi se ne sviđa.. da se nije dogodilo, bacila bih toliko novca.. Potrošit ću ga čim prije i neću kupiti više..
Lagane je konzistencije koja se u dodiru s vodom trenutno pretvara u nježnu pjenu. Nije mastan i vrlo se lako ispire. Ne peče oči. Osim toga, dolazi u prekrasnoj, elegantnoj bočici :)
Kao što sam rekla u naslovu, to je najbolje ulje za čišćenje koje sam do sada isprobala (do sada sam ih isprobala oko 4-5). Oduševljena sam. Učinkovito uklanja šminku (čak i vodootpornu maskaru). Ne iritira mi kožu, zapravo je umiruje. Vrijedi svake lipe. Toplo ga preporučujem.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.