Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.






Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 6
Ova micelarna voda dobro obavlja svoj posao. Lako uklanja šminku i SPF. Tekstura je ugodna, a formula se čini idealnom za problematičnu kožu. Jedina mana za mene je miris. Prilično je neugodan, pa korištenje proizvoda nije tako ugodno kao što sam očekivala.
Micelarnu vodu koristim samo za skidanje šminke s očiju prije redovnog čišćenja lica. Imam osjetljive oči i nažalost, nije mi pomogla. Skinula je šminku u redu, ali nažalost, imala je peckanje. Nije za mene, pa je ne preporučujem...😔. Miris je u redu, prilično prepoznatljiv, biljni.
Ova micelarna voda me iznenadila svojom nježnošću i blagotvornošću prema koži. Ne iritira i savršeno uklanja nečistoće.
Koristila sam ulja, ali su izazvala gljivične akne. Posegnula sam za ovom micelarnom vodom i problem je riješen. Malo miriši na neku travu i peče me za oči (istina da su mi oči jako osjetljive i ne peku toliko kao kad u njih uđe pjena za čišćenje. Ali nije ugodno) pa skidam zvjezdicu. Inače, lijepo skida šminku i SPF, koža ostaje mekana i nakon toga imam osjećaj kao da mjehuri. Kao da micele izvlače nered s kože na površinu. Tako da ću pričekati neko vrijeme i onda koristiti pjenu za čišćenje.
Kupila sam ga kao zamjenu za hidrofilno ulje i mom iznenađenju nema kraja, vrlo je kvalitetno i ne peče u oči. Ali je jako skupo
Tekućina savršeno uklanja nečistoće i obojenu kozmetiku. Nakon korištenja ne iritiraju me oči i ne pecka me koža tako da sam zadovoljna. Učinkovitost... hmm, mislim da je ok, ali ponekad preskočim ovaj korak jer se rijetko šminkam i onda idem odmah na ulje i gel. Stoga ne želim lagati, ali mislim da je učinkovito. Lijep, nježan miris. Mislim da ću mu se vratiti. :)
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.