Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi


Recenzije – 3
Dakle, ovo je veliko razočaranje, krema mi se ne sviđa, iako je sastav minimalistički, bez silikona i ne osjećam nikakav parfem, ali mislim da je kombinacija traneksamične kiseline i niacinamida preagresivna, nakon nanošenja krema lagano peče na licu i onda se teže upija, iako ne izbjeljuje, jaka je za osjetljivu kožu, općenito me iritira i koža mi ne izgleda lijepo.
Vrlo ugodna krema sa SPF-om, lijepo se razmazuje, dobro upija, ne mrvi se ispod šminke. Preporučujem je.
Krema ima ugodan, nježan miris. Ono što mi se najviše sviđa kod nje je to što je vrlo lagana na koži i dobro se upija.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.