Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.








Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 25
Naručila sam je prije nekoliko tjedana, tako da sam je već potrošila. Krema je bez mirisa, lagane teksture, ali mislim da je bliže masnoj. Dobro se upija u kožu, ne izaziva iritaciju, jako dobro hidratizira. Koristim je samo ujutro, po mom mišljenju je ok za moju kožu. Koristim je u kombinaciji s kremom za oči iz iste serije. Uz narudžbu sam dobila puno uzoraka i poklon, kao i uvijek, što je jako, jako lijepo. Volim testirati nove proizvode, tako da sam jako zahvalna na ovoj opciji. Nažalost, nisam odmah fotografirala paket nakon što sam ga primila, ali sada sam već potrošila sve uzorke i poklon masku, tako da će fotografija prikazivati samo naručene proizvode.
Ova krema mi se jako svidjela 🫶 Divno umiruje kožu, uklanja suhoću i iritaciju. Savršeno mi je odgovarala — nakon korištenja koža je mekana, nježna i hidratizirana. Koristim je sa zadovoljstvom, sigurno ću kupiti još 💖
Dugo sam tražila kremu koja bi bila prikladna za mješovitu/osjetljivu kožu sklonu aknama i ova krema od Purita je pobijedila. :) Brzo se upija, ugodnog je mirisa i manje-više sličnog sastava kao krema Dr. Althea 347, s jedinom razlikom što Purito ne bi trebao sadržavati sastojke koji začepljuju pore i uzrokuju zatvorene komedone. Jedina mana ove kreme je što mi je tijekom zime jako potrebna pravilna hidratacija, a ova krema je prilično laganija, prikladna za ljeto. Osobno me ova krema i peckala kada sam je koristila nakon korištenja aktivnih kiselina poput BHA ili azelaične kiseline ili pilinga - ali to je više zbog moje osjetljive kože.
Krema ima gušću konzistenciju, što je savršeno ispod BB kreme od Misshe (probala sam je i ispod uzorka BB kreme direktno od Purita i rezultat je također bio odličan), ništa se ne gruda, dobro se upija. Imam mješovitu osjetljivu kožu sklonu aknama, osipima i upalama i ova krema je jedna od rijetkih koja je dovoljno hranjiva i ne začepljuje mi pore. Naprotiv, redovitom upotrebom mi se koža poboljšava. Koristim je u jesensko/zimskoj sezoni, kupujem je više puta.
Dobra krema koja dobro umiruje kožu. Ne izaziva osip, nema ljepljiv osjećaj.
Dugo sam pokušavala pronaći kremu koja neće izazvati nove akne, već će ih samo smiriti. Ova krema je upravo to učinila. Koristim ga navečer i ujutro je koža glatka i bez tragova promjene boje prištića i bez novih upala, a stare se ublaže i za 2-5 dana nema im ni traga. Preporučam ovu kremu svima jer jako dobro hidratizira kožu i održava kožu hidriranom duge sate. Savršeno za noć
Sviđa mi se proizvod napravljen od Centelle, pa sam to sada odabrala. Koristim ga 1 tjedan, ne iritira mi kožu, ne čini je bez sjaja, nego stvara minimalan sjaj, što je blagotvorno (uglavnom nije za masnu kožu.)
Krema ugodne teksture brzo se upija. Umiruje i njeguje kožu pod stresom. Na pakiranju ne treba trn, tuba je zatvorena aluminijskom folijom. Također preporučujem kremu za masnu kožu. Odavno nisam imala ljepšu kožu.
Najbolji je za moju kožu. Koristim ga već nekoliko godina.
Najbolja krema koju sam ikad probala. Savršeno vlaži i umiruje kožu. Tekstura je vrlo lagana i brzo se upija
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.