Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 12
Maska s wow efektom. Dugo nisam imala tako dobru glinenu masku. Imam masnu i osjetljivu kožu. Maska ne izaziva nikakve alergije niti isušuje lice. Ima nježan miris. Lako se nanosi. Nema neugodnog osjećaja tijekom korištenja. Lako se ispire. Nakon nanošenja, pore su vidljivo manje, a koža mi je glatkija! Svakako preporučujem ovu masku!
Ovo je moja 5. narudžba, apsolutno sam zaljubljena u sve proizvode, a ovaj put sam dobila puno uzoraka i obavezni filter za vodu na poklon!!! Maska od glinenog pelina također ima malu žličicu koja će mi dobro doći prilikom nanošenja 💚
Maska je ispunila ili čak i premašila moja očekivanja. Prekrasno je suzila pore i očistila kožu, ujednačila ten, ali je nije isušila. Trebalo je 10 minuta i nije se isušila kao druge glinene maske, tako da se lijepo isprala. Pakiranje također uključuje špatulu za nanošenje maske, što sprječava kontaminaciju, što cijenim.
Obožavam ga!! Odlično je uklonio proširene pore, koristim ga već oko 3 mjeseca, jednom tjedno radim masku 👌 Nanosim ga u tankom sloju
Jako volim maske od zelene gline i ova je ispunila moja očekivanja. Odlično regulira sebum, a istovremeno hidratizira i čisti.
Vrlo dobra umirujuća/isušujuća maska za kad god koža protestira. Nakon prvog isprobavanja, koža izgleda i osjeća se smirenije i svjetlije.
Kupila sam ovu vrstu maske jer imam dosta česte i duboke akne na čelu. Također, koža mi se jako sjaji kada se masti, što mi smeta. Mislio sam da ću spriječiti začepljene pore. U opisu je stajala izdašna količina pa sam ga nanijela na kožu i nisam požalila. Međutim, mojoj koži nije učinio ništa dobro, učinio ju je previše "isušenom". Sljedeći put sam ga nanijela samo vrlo tanko, što mi je bilo dovoljno. Koristim ga dva puta tjedno, tako da pomaže u liječenju masnoće. Preporučam da pri prvom korištenju obratite pozornost na količinu jer više ne znači nužno i bolje.
Lijepa tekstura gela. Ima biljnu aromu. Lako se razmazuje i ne zateže kožu nakon sušenja. U potpunosti se nosi sa svojim zadacima: čisti, uklanja višak sebuma i umiruje kožu.
Svakako preporučam. Nanosim masku tinejdžeru - koža je očišćena, ali nije nadražena. Svi nedostaci lijepo nestaju redovitom upotrebom.
Maska je dobra za čišćenje kože i skidanje sebuma, ali ne isušuje kožu. Prije svega me zanimao njegov sastav i to što je bez parfema. Uz masku dolazi i mala lopatica za skupljanje maske.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.