Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi



Recenzije – 3
Ovaj šampon sam dobila na poklon, isprobala ga, potrošila, ali shvatila sam da ga definitivno neću koristiti dugotrajno. Jako mi je isušio vlasište, a ni miris nije bio najbolji.
Dobila sam ga na poklon. Kosu čini mekom i glatkom, a ne masti je kao drugi šamponi. Preporučujem ga.
Odličan šampon za kosu. Nježan miris, bogata pjena. Nakon pranja kosa je mekana i sjajna. Preporučam.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.