Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Recenzije – 2
Također sam dobila tonik, serum i kremu kao uzorke za kupnju, volim proizvode koje mogu osjetiti na licu. Tonik me potpuno umirio i hidratizirao, u kombinaciji mi je koža stvarno blistava i puna, savršeno za moju suhu kožu.
Tonik sam dobila kao uzorak i već sam ga nekoliko puta isprobala u manjem sloju. Tonik mi ima lijepu gel teksturu, pa mi se ne razlijeva niz lice, ali nažalost mi je kožu jako zalijepio. Jedini plus koji vidim je što smiruje crvenilo nakon što sam se sama ogrebala po licu..:))) Ali ga ostavim na koži maksimalno sat vremena - navečer prije umivanja lica, onda se mora skinuti jer se neće upiti. Kao ljepilo je i sva sam masna i ljepljiva. Međutim, mora se reći da imam jako MASNU kožu. Netko sa sušom kožom bi možda cijenio ovaj proizvod, ali na mojoj masnoj koži je pravi kaos!! Drugi proizvod će riješiti crvenilo i neće me zalijepiti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.