Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi







Recenzije – 4
Za mene, pravi SFP. Prije sam s drugim markama imala osjećaj kao da mi se koža znoji. Međutim, s ovim se osjećam ugodno, dobro se upija i iako ponekad dobijem osip, s ovim SFP-om to uopće nije problem, ne iritira ih. Preporučujem ga ❤️
Krema je vrlo lagana na koži i dobro hidratizira, dobro izgleda ispod šminke, ne pecka me u očima i ne pogoršava mi akne. Znam da ću se vratiti po još :)
Ovu kremu sam kupila prije nekoliko godina u Južnoj Koreji i odmah se zaljubila u nju. Imam kožu sklonu aknama i koristim retinoide, pa se moram non-stop štititi od sunca. Pronaći dnevnu kremu sa SPF-om koja bi bila dovoljno ugodna na mojoj koži i ne bi pogoršala njezino stanje nije mi bilo lako. Otkad sam je potrošila (trajala mi je preko pola godine, ne treba nanositi veliku količinu, gusta je), tražila sam zamjenu, ali ništa joj nije baš pariralo. Ugodna je, nije masna i ostavlja prirodno lagan osjećaj, ne otežava kožu. Nažalost, nisam imala ovo iskustvo s kemijskom verzijom ove kreme, nakon toga bih dobivala akne tijekom dana. Sretna sam što je konačno sada imamo na češkom tržištu, propustila sam je :) Na fotografijama se vidi da u početku ostavlja lagani bijeli film (to je normalno za mineralne SPF kreme), ali se onda lijepo upije. Koristim je ispod lagane šminke i koža mi je lijepo hidratizirana čak i nakon nekoliko sati, ali bez masnog filma.
Imam osjetljivu kožu, sklonu začepljenju i, nažalost, melazmu. Stoga imam vrlo visoka očekivanja od kreme za sunčanje; isprobala sam mnoge (uključujući i drogerijske marke) i čini se da je ova moj ideal. Krema je vrlo lagana. Naravno, kao mineralna krema, u početku se čini malo bijela i treba joj dulje da se upije, ali jednostavno joj treba dati više vremena (to sam pokazala na posljednjoj fotografiji, gdje je krema nakon što se temeljito razmazala i upila). Vrlo dobro funkcionira sa šminkom; ništa se ne gužva niti sjaji. Najvažnije je da je vrhunac ljeta i nisam dobila nikakve nove prištiće! Dakle, za sada ću se držati nje neko vrijeme, a možda ću isprobati i verziju s nježnom nijansom.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.