Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 85
Serum je jako dobar, potrebno je pažljivo pročitati upute za uporabu. U početku se ne nanosi svaku večer, dobro je i sljedeći dan staviti kremu za sunčanje. Meni dobro djeluje i bore oko očiju više nisu toliko izražene. U kombinaciji s hidratantnom kremom, koža postaje mekana i elastična. -- Preporučujem kremu ženama 40+
Za početnike ili one s osjetljivom kožom, ovo je najbolji izbor. Nikad me nije iritirao, ima ugodnu, mliječnu konzistenciju i vidim rezultate nakon korištenja. Osim toga, pristupačan je. Nakon što sam potrošila jednu bočicu, odmah sam naručila drugu. Toplo ga preporučujem.
Preporučujem ga, odličan je serum.
Mislim da je ovaj serum s retinolom prikladniji za početnike s ovim aktivnim sastojkom. Nježan je i rezultati možda neće imati takav "wow" efekt, ali redovitom upotrebom dobro obavlja posao i rezultati su vidljivi. Nije previše ljepljiv i prilično se brzo upija u moju kožu. Nakon upotrebe ostavlja blagi sjaj. Osobno ga nanosim navečer i u kombinaciji s drugim proizvodima moja koža je ujutro glatka i hidratizirana. Definitivno ima svoje mjesto u rutini njege kože i može poslužiti kao odskočna daska kada počnete koristiti proizvode s retinolom.
Retinal serum je ugodan, ne iritira mi osjetljivu kožu, ali ga nanosim u kombinaciji s hidratantnim serumom prije i hidratantnom kremom poslije. Konzistencija je kremasta i dobro se upija. Koristim ga tek kratko pa ne mogu procijeniti njegovu učinkovitost, ali svakako ću ga nastaviti koristiti.
To je najbolja krema za retinalnu njegu koju sam do sada koristila! Razliku možete vidjeti već nakon nekoliko dana korištenja. Napisala sam na njoj kojim danima ću je koristiti kako je ne bih miješala s drugima u svojoj novoj rutini 😅 Toplo preporučujem! 🤩😍❤️
najbolja krema s retinolom koju koristim, koža izgleda puno glatkija i mekša
Jako mi se svidjelo, nije iritiralo moju osjetljivu kožu! Preporučujem!
Obično se ne može reći o kakvoj se vrsti maskice radi nakon jedne upotrebe. Žuti, blago tekući, bez mirisa mali proizvod. Kupila sam ga misleći da nećemo biti dobri prijatelji, ali sam ga od tada ponovno kupila.
Serum ima jako ugodnu konzistenciju, nisam primijetila nikakvu iritaciju, ispod seruma koristim lagani sloj kreme, a na kraju malo deblji. Rezultati su vidljivi uskoro. Preporučujem :)
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.