Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.






Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 11
Ova krema mi se jako sviđa, hranjiva je, ali ne masti kožu. Koristim je po preporuci kozmetičarke :)
Koristim ga u jesen-proljeće-zimu. Preporučujem ga👍
Koristila sam ovu zaštitnu kremu dok sam koristila Ephesel i to je bilo najbolje rješenje. Oni koji znaju, shvatit će - retinoidi mogu učiniti kožu vrlo osjetljivom: suhoća, zatezanje, a ponekad i iritacija. A ova krema je bila pravi spas. Savršeno umiruje kožu, ublažava nelagodu i pomaže u bržem obnavljanju zaštitne barijere.
Ova krema je izvrsna. Nevjerojatno je ugodna i stvarno pomaže u obnavljanju kožne barijere. Gušća je i sadrži male čestice koje se uopće ne osjećaju. Jednostavno mi ne odgovara ispod šminke. Nanosim deblji sloj navečer. Imam je već nekoliko puta i definitivno neće biti zadnji.
Sastav ove kreme je briljantan, moja koža je nevjerojatno zadovoljna. Nema iritacija.
Krema jača kožnu barijeru, intenzivno hidratizira i ne iritira kožu. Također ima nježan miris i lako se razmazuje. Pogodna je za suhu i mješovitu kožu za cjelogodišnju upotrebu.
Imam mješovitu kožu, a uz to je i osjetljiva. Prije mi je odabir kreme za lice bio nešto nestvarno, uvijek se nadvijalo pitanje: "Hoću li imati alergiju ili ne?". Ali s ovom kremom to nije slučaj. Nije izazvala nikakve negativne reakcije na mom licu, ovo mi je druga tuba, tako da s pouzdanjem mogu reći da ova krema vrijedi razmisliti. Tekstura se nekima može činiti malo masnom (postoje i sitne čestice koje se tope dok je nanosite), ali meni je u redu. Čak i sada, ljeti, nastavljam koristiti ovu kremu navečer i osjećam se prilično ugodno. Mislim da ću se, kada ova tuba potroši, i dalje periodično vraćati na nju.
Imam oštećenu barijeru i suhu kožu, plus rosaceu. Ovo mi je spas kad je hladno i u sezoni grijanja. Nakon nanošenja osjećam hidrataciju, sličnu osjećaju da sam se tek umila, a koža je ispunjena vlagom. A ujutro je koža elastična. Također, jako mi se sviđa web stranica ksisters, zbog pristupačne ponude i lojalnih cijena.
Jako sam zadovoljna, svilenkast je i brzo se upija, naručit ću ga opet.
Kremu sam kupila na preporuku tik toka i nije mi žao što sam je kupila, krema dobro hidratizira lice, brzo se upija😍😍
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.