Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.








Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 35
Noćna maska s hijaluronskom kiselinom je spas za vašu kožu. Trenutno koristim azelaičnu kiselinu, tako da je ovo upravo ono što mi je trebalo. Iako se i bez nje isplati kupiti, jer mi je ujutro koža savršeno hidratizirana i izgledam najbolje.
Vrlo dobro!!!, jako mi se sviđa, naručivat ću češće!!❤️🩹
Maska uopće ne pruža nikakav hidratantni učinak. Pokušala sam je spasiti korištenjem drugih hidratantnih proizvoda poput tonika i esencije - i još uvijek mi je koža ujutro suha. Dobro je što sam uzela manje pakiranje da isprobam.
Baš mi se sviđa, osvježava i hladi.
Imam osjetljivu, suhu kožu koja ne podnosi puno - ova krema moje suho, perutavo lice vraća u normalu za 2 dana korištenja svake večeri, a također divno djeluje kao dodatna njega kože kada je potrebno. Kad mi je koža bolja, koristim je 2-3 puta tjedno, kad je lošija, otprilike svaku večer tjedan dana. Prekrasno hrani kožu, ugodno se upija preko noći, bez ostavljanja tragova na jastuku ili primjetnog osjećaja na licu. Blago hladi (gel konzistencija), nježan, nenametljiv parfem (što je OK čak i za osjetljivu kožu), nimalo me ne peče u očima (problem koji imam s 80% svih proizvoda...). Preporučujem je sa svih deset:)
Ujutro je koža baršunasta 💕
Oboooožavam ovu masku!
Ova gel maska je pravi hit za moju suhu i osjetljivu kožu. Nanesena navečer, savršeno hidratizira. Nakon buđenja, moja koža je zaista hidratizirana i osvježena. To je učinak kojem najviše težim u kozmetici. Konzistencija gela je vrlo zanimljiva i lako se nanosi. Vrlo mala količina je dovoljna za nanošenje na cijelo lice i dekolte. Ovo je moja prva kupnja od ksisters, ali ovaj proizvod će definitivno biti dodan u svaku košaricu. 😍
Jako sam zadovoljna ovom maskom. Ima laganu gelastu teksturu, ne otežava kožu i lijepo se upija. Nakon samo nekoliko noći, koža je hidratiziranija, mekša i izgleda zdravije.
Tip kože: normalna. Dob: 25. Htjela sam isprobati novi format maski. Ova je odlična, dobro hidratizira, može se koristiti i kao krema navečer prije spavanja.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.