Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.









Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 338
Ovo je moje prvo iskustvo s korištenjem hidrofilnog ulja. Brinula sam se da mi neće očistiti kožu ili da će je ostaviti masnom. Ali ulje je vrlo lagano, čisti i savršeno se ispire.
Oduševljena sam linijom proizvoda Centella. Imaju divnu, nježnu, baršunastu konzistenciju. Njihov nježan, opuštajući miris ne utječe samo na kožu već i na emocije – umiruje nakon radnog dana. Smatram da je ovaj proizvod višestrukog djelovanja, uz malu iznimku... uopće ne uklanja maskaru. Snalazim se s postupkom čišćenja u dva koraka. Prvo, još jedan proizvod, a zatim ulje za učvršćivanje. Dakle, odličan je proizvod, nije potrebno skidanje šminke.
Ovo ulje je super 🤩. Imam osjetljivu kožu, pa sam tražila alternativu micelarnoj vodi i blazinicama. Ali ono što me najviše iznenadilo je koliko je učinkovito u uklanjanju šminke s očiju. Konzistencija je prekrasna, baršunasta; jednostavno nanesem nekoliko kapi na prste i izmasiram kapke. Ne peče, šminka mi nestaje u trenu, a koža mi je konačno bez iritacija 🥰 Nisam mislila da je to uopće moguće. Toplo preporučujem!
Ovaj proizvod je zaista predivan. Savršen za prvi korak uklanjanja SPF-a. Ostavlja lice glatkim i hidratiziranim. Toplo ga preporučujem! 🫶🏻
Ulje odlično djeluje, jako dobro skida šminku i ne pecka oči. Ima ugodan miris i što je najvažnije, koža nije ni masna ni suha nakon korištenja. Lako se ispire i relativno mala količina je dovoljna za cijelo lice. Za mene je usporedivo s uljem od Needlyja koje ima zemljaniji miris. I što je važno, ne začepljuje problematičnu kožu :)
Preporučujem
Otkad ovo koristim za dvostruko čišćenje lica, moja koža je prekrasna. Toplo preporučujem.
Vrlo lagano ulje za skidanje šminke. Pogodno za čišćenje u dva koraka. Vrlo dobro djeluje na mješovitu kožu.
Ovo ulje lako i brzo uklanja šminku i nečistoće. Moja koža je nakon upotrebe bila mekana, čista, ali ne i isušena, ulje se vrlo lako ispire. Nakon nekoliko upotreba, koža mi je glatkija, ujednačenija, a pore su dubinski očišćene - ne stvaraju se novi prištići. Toplo preporučujem proizvod.
Ulje nježnog mirisa nakon kojeg je koža čista, meka i nježna. Ulje detaljno skida kozmetiku i nečistoće. Posebno mi se sviđa da sadrži centellu i to odgovara mojoj osjetljivoj koži sklonoj aknama. Potrebno je nanjeti jako malo proizvoda tako da ulje dugo traje. Sigurno ću naručiti opet.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.