Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.








Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 115
Super
Vrlo lagan, brzo se upija i dobro hidratizira kožu. Bez mirisa je, što jako cijenim. Ostavlja kožu zdravom i mekom na dodir. Toplo ga preporučujem!
Ovaj proizvod koristim kao dodatak svojoj večernjoj rutini. Nakon tjedan dana korištenja, kvaliteta moje kože se znatno poboljšala. Imam mješovitu/masnu kožu, a njegova gel tekstura dobro hidratizira moju kožu bez da je otežava. Ljudi koji misle da ih masna koža oslobađa korištenja hidratantnih krema ne znaju koliko gube u smislu kvalitete kože, jer nije osigurana odgovarajuća hidratacija i koža je sklonija oštećenju svoje barijere. Od srca preporučujem skin1004 proizvode namijenjene raznim problemima kože.
Nakon preporuke od Ksistersa, nadala sam se i nisam nimalo sumnjala da će krema biti loša, ali iskreno, krema mi se ne sviđa, jer mi je previše gelasta i ostavlja osjećaj "lime" na koži ubrzo nakon nanošenja. Lijepo je hidratantna, ali je previše gelasta za moju masnu, osjetljivu kožu. Jedini plus je što kada je nanesete navečer, koža je lijepo "završena", glatka sljedeći dan. Ali to je sve. Sljedeći put ću kupiti nešto drugo.
Sada ga koristim svake večeri u svojoj njezi kože, jako dobar umirujući gel, sviđa mi se. Također koristim tonik i serum i vidim rezultate.
Vrlo neobična i ugodna tekstura, uzela sam malu količinu za probu, naručit ću još 😊
Krema ima vrlo laganu, gelastu konzistenciju i savršena je za masnu i mješovitu kožu - što je upravo ono što ja imam. Ovo mi je treća bočica i definitivno ću kupiti još. Toplo je preporučujem.
Ovo je najbolja krema koju sam ikad koristila. Imam mješovitu osjetljivu kožu i naručila sam 30 ml da je isprobam. Nanosim je svaki dan ujutro i navečer, trajala je oko 1,5 mjesec, što je prilično dugo za takav volumen. Kao rezultat toga, jako mi se svidjela, koža mi je postala jako mekana i glatka. Sama konzistencija je gelasta, ali ne ostavlja ljepljiv osjećaj. Upija se prilično brzo, ali ne u sekundi, tako da je možete sigurno nanositi. Možda će biti prelagana za zimu, ali za proljeće-ljeto mislim da je idealna. Svakako ću naručiti veći volumen, savjetujem vam da je isprobate)
Gel-slične konzistencije u početku se čini lagano ljepljivim, ali se nakon nekog vremena potpuno upije. Prerano je reći umiruje li doista, ali je savršen ispod šminke.
To čini da mi koža blista i to mi se sviđa.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.